Лікар Онколог Хміль Ганна Василівна на Doc.ua

Хміль Ганна Василівна

Анна Хміль — висококваліфікований лікар, досвідчений хіміотерапевт, клінічний онколог. Член міжнародних професійних асоціацій. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні раку
  • GCP сертифікат, Київ (2018)
  • Дослідник в міжнародних клінічних дослідженнях (2019)
  • Доповідач на наукових конференціях (2018)

Освіта

• Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, лікувальна справа (2013)

Курси

• Стажування у медичному центрі ім. Іцхака Рабіна, Ізраїль (2019)
  • Курси підвищення кваліфікації з клінічної мамології (2019)
  • Літня школа трансформації системи охорони здоров'я. Секція комунікацій (2018)
  • Курси підвищення кваліфікації з клінічної онкології. Національна академія післядипломної освіти, Київ (2018)
  • Good Clinical Practice. Державний експертний центр МОЗ України (2018)
  • Спеціалізація з функціональної діагностики. Національна академія післядипломної освіти, Київ (2017)
  • Стажування в Республіканському науково-практичному центрі онкології та медичної радіології ім. М.М. Александрова, Білорусь (2016)

Участь в асоціаціях

• Член європейського товариства медичних онкологів ESMO
  • Член американського товариства клінічних онкологів ASCO

Виконувані процедури

• Використання у роботі міжнародних протоколів лікування пацієнтів із солідними пухлинами - ESMO, ASCO, NCCN, RUSCO
  • Досвід призначення схем поліхіміотерапії у дорослих, а також гормоно-, імуно-та таргетної терапії
  • Консультування складних пацієнтів
  • Володіння методами УЗ-діагностики
  • Лікування пацієнтів, згідно з міжнародними протоколами
  • Діагностика онкологічних захворювань
  • Інтерпретація даних лабораторних та інструментальних досліджень

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Тетяна 30 Січень 2024
Сподобався візит. Лікар дуже уважна, гарно все пояснює і  розповідає.
Оксана 16 Січень 2024
Все добре пройшло. Лікар професійна. Надала професійну консультацію. Все сподобалося.
Марина 08 Січень 2024
У доктора очень хороший подход к проблеме, на все вопросы ответила. Консультация мне очень понравилась, считаю что очень квалифицированный врач, замечаний не было, я осталась очень довольна
Ірина 18 Квітень 2023
Виктория 20 Вересень 2021