Лікар Отоларинголог Рибалко Андрій  Петрович на Doc.ua

Відгуки про Рибалко Андрій Петрович

Отоларинголог вищої категорії, автор 4 винаходів, понад 40 статей. Проводить кріолікування аденоїдів, хронічних тонзилітів, видалення поліпів, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів і ін. Займається лікуванням запальних захворювань ЛОР-органів

Перевірені відгуки про лікаря 141 відгук

Ситуацію виправлено
Лілія 03 Квітень 2024
Зовсім не сподобався цей лікар. Діагнозу нам не поставив ніякого, назначив просто антибіотики, але ж діагнозу то він не визначив. Подивився просто, як такої перевірки не зробив абсолютно ніякої. На мою думку, як спеціаліст лікар би мав зробити більше якихось перевірок, на жаль цього не було. Сказав походити на процедури й все, більше нічого цей лікар сказати нам не зміг. Висновку не має абсолютно ніякого, тому візитом я абсолютно не задоволена.
Рибалко Андрій Петрович 09 Квітень 2024
Добрий день, Лілія. Нам прикро що у Вас склалось хибре враження про лікаря нашої клініки. На консультації лікар провів огляд ЛОР-органів, встановив попередній діагноз, рекомендував додаткові обстеження, та призначив відповідне лікування, в деяких випадках огляду достатньо для встановлення діагнозу. Якщо у Вас виникли сумніви щодо компетентності лікаря ви можете звернутись і ми запропонуємо Вам консультацію іншого спеціаліста та детально розібратись в даній ситуації.
Максим 15 Березень 2024
Все пройшло добре.Чудовий лікар, досить хороший спеціаліст.
Вікторія 06 Березень 2024
Дуже чітко дав інструкції, які допомагають. Вважаю, що лікар мені допоміг, рекомендую його.
Дарія 25 Лютий 2024
Все добре було. Пройшло все нормально. Чудовий лікар, все дуже сподобалося на візиті. Лікар дуже приємна людина,  все влаштувало на візиті.
Марина 14 Лютий 2024
Візит пройшов нормально.Все влаштувало, лікар гарно все пояснив, надав хорошу консультацію. Нічого поганого сказати про цей візит і про цього лікаря я не можу.
Катерина 14 Лютий 2024
Візит мене повністю влаштував. Все нормально пройшло. Лікар хороший.
Олена 09 Грудень 2023
Сподобався лікар та його підхід до пацієнтів.
Юлія 06 Грудень 2023
Лікар великий професіонал, мені сподобався
Світлана 03 Грудень 2023
Отримала відповіді на запитання, а також добрі рекомендації, від яких вже на другий день відчуваюсь усе краще та краще.
Ілона 18 Жовтень 2023
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right