Лікар Хірург, Ендоскопіст Олесь Андрій Євгенійович на Doc.ua

Олесь Андрій Євгенійович

Доктор спеціалізується на хірургії та ендоскопії. Проводить операційне втручання різної складності. Лікує такі захворювання, як: геморой, панкреатит, гідраденіт, проктит. Веде прийом для дітей з 12 років

Досвід роботи:

• Володимир-Волинська ЦРЛ, масажист, (2001)
  • УСК «Княжа», спеціаліст відділу страхування, (2004 - 2005)
  • УСК «Княжа», фахівець департаменту автотранспортного страхування, (2005 - 2006)
  • УСК «Княжа», фахівець господарського відділу Управління матеріально-технічного забезпечення, (2006)
  • Аптека «Доброго дня», фармацевт, (2007 - 2008)
  • УСК «Краина», оператор центру інформаційної підтримки клієнтів, (2008 - 2009)
  • УСК «Краина», лікар-координатор, (2008 - 2014)
  • Міська поліклініка, хірург, (2012 - 2013)

Освіта

• Ковельское медицинское училище, г. Ковель, (2000)
  • Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, факультет подготовки врачей для вооруженных сил Украины, г. Киев, (2008)
  • Интернатура по направлению хирургия при Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П.Л. Шупика, г. Киев, (2011)

Курси

• Курси по ендоскопії при НМАПО ім. П.Л. Шупика, (2011)
  • Курси ТУ «Сучасні питання ендокринної хірургії» (лікар-хирург) при НМАПО ім. П. Л. Шупика, (2012)
  • Курси ТУ «Основні питання гастроентерології та дієтології» (лікар-эндоскопист) при НМАПО ім. П.Л .Шупика, (2013)

Лікування захворювань

• Загальна хірургія
  • Невідкладні оперативні втручання
  • Гастроскопія
  • Колоноскопія
  • Хірургія гнійно-запальних захворювань: абсцеси, фурункули, панарицій, врослий ніготь
  • Хірургічне лікування доброякісних новоутворень: папіломи, кондиломи, ліпоми
  • Первинна хірургічна обробка ран
  • Перев'язки різного ступеня складності
  • Корекція, видалення і висічення рубців

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Леся 07 Березень 2021
Дуже уважний і дуже гарний лікар! Кваліфікований, ввічливий, спокійний. Прийом мені дуже сподобався, я почула все, що я хотіла почути