Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Ганущак Андрій Васильович на Doc.ua

Відгуки про Ганущак Андрій Васильович

Спеціаліст по інтимної пластичної хірургії (косметогінекологіі), сексології та репродуктивного здоров'я. Основна сфера діяльності доктора Ганущака А. В. - інтимна естетика і пластична хірургія, інтимна косметологія, лазерна естетика - «косметогінекологія», сексологія, гінекологічна ендокринологія та репродуктивне здоров'я. А також виявлення та усунення причин, що призводять до безпліддя, шляхом корекції роботи гормональної системи і проведення протизапальної і противоспаїчної терапії. Крім цього, лікар здійснює лікування патології ш
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 38 відгуків

Юлия 20 Квітень 2023
Ольга 10 Листопад 2021
Дарина 22 Липень 2021
Анастасія 19 Травень 2021
Олександра 07 Грудень 2020
Тамара 28 Лютий 2020
Доброго вечора всім!Відвідала клініку RomiTal 28.02.2020.Хочу сказати наступне: лікар від Бога!Все розповів детально,пояснив все що цікавило.Я задоволена, побільше б таких лікарів: розумних, врівноважених, з добрим серцем та покликанням. Мені хочеться назвати Андрія Васильовича: лікар з великої букви!
Светлана 23 Грудень 2019
Елена 10 Грудень 2019
Карина 26 Липень 2018
Анна 01 Березень 2018
Очень хороший , вызвал доверие.