Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог Шкута Анатолій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Шкута Анатолій Миколайович

Лікар займається веденням та лікуванням гінекологічних хворих та вагітних, проводить консервативну терапію запальних захворювань матки і придатків, гормональних порушень, інфекцій, що передаються статевим шляхом, займається лікуванням опущення органів малого тазу, нетримання сечі. Виконує операції лапароскопічним і лапаротомним доступом, проводить реконструктивно-пластичні операції на шийці матки. Консультує з питань діагностики та лікування проблем із зачаттям, невиношування вагітності

Перевірені відгуки про лікаря 61 відгук

Олена 15 Квітень 2024
Лікар дуже уважний, зробив все без наполягань, все дуже професійно, спокійний, має підхід до кожного клієнта. Лікаря рекомендую.
Олена 10 Квітень 2024
Візит пройшов супер, все було добре. Претензій ніяких до цього лікаря немає. Дуже сподобалося відношення зі сторони лікаря, поганого нічого сказати не можу.
Світлана 27 Березень 2024
Візит пройшов нормально.
Тетяна 23 Вересень 2023
Лікар чудовий фахівець, професіонал своєї справи.
Марія 20 Вересень 2023
Татьяна 03 Липень 2023
Лікар чудовий, врівноважений, спокійний, професіонал своєї справи. Дуже сподобався лікар
Яна 11 Червень 2023
Марія 31 Січень 2023