Лікар Отоларинголог, Хірург, Сурдолог, Фоніатр Шидловський Анатолій Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Шидловський Анатолій Юрійович

Кандидат медичних наук, лікар-отоларинголог, лор-хірург вищої категорії, дитячий ЛОР, сурдолог, фоніатр, має сертифікат на право практичної діяльності в країнах Євросоюзу. Займається ендоскопічною діагностикою і хірургічним лікуванням патології голови та шиї, естетичною хірургією обличчя і шиї. Видаляє кісти і папіломи гортані

Перевірені відгуки про лікаря 69 відгуків

Віта 27 Березень 2024
Це був певинний прийом, лікар уважний, все вислухав, призначив лікування, очікую, що воно буде ефективним, планую потім повторний візит. Дякую.
Олексій 22 Лютий 2024
Консультація була достатньо швидкою, зазвичай вони тривали довше, але як я розумію цей лікар розуміється не тільки по звичайним ЛОР проблемам, а й у ЛОР хірургії. Він швидко визначився у моїй проблемі, й ми одразу домовились, що на наступний день лікар проведе мені операцію.
Валерія 21 Лютий 2024
До лікаря зверталася перший раз, перше враження хороше. Консультацію отримала, лікар відповідав на всі питання, все пояснював що питала. Лікар призначив лікування, очікуємо результат лікування
Направлено до клініки
Евеліна 16 Лютий 2024
Лікар не коректне лікування нам призначив
Олександр 07 Лютий 2024
Дуже задоволений і вдячний, чудовий лікар, виконуватиму рекомендації та наступного місяця планую повторний візит.
Юрій 02 Лютий 2024
Знає свою роботу, професіонал.
Євгеній 13 Січень 2024
 Все добре пройшло. Лікар чітко все пояснив.Все що мене цікавило я запитав, він мені все добре розповів, без нічого зайвого.
Направлено до клініки
Анонім 16 Грудень 2023
У лікаря зверхнє відношення до пацієнтів, через 20 сек став мене виставляти за двері, оскільки він дуже поспішав, я вмовляв його подивитися результати КТ. Це неприпустимо, я дуже розчарований, не рекомендую.
Наталія 01 Грудень 2023
Хороший лікар!
Наталія 24 Листопад 2023
Гарний спеціаліст, гарно проконсультував, все добре, зауважень нема
5 6 7 chevron_right