Лікар Гепатолог Печінка  Анатолій Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Печінка Анатолій Михайлович

Анатолій Михайлович – лікар гепатолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Проводить консультативний прийом, збирання анамнезу, призначення додаткових лабораторних та інструментальних методів діагностики. Встановлює діагноз захворювання, призначає схему лікування. Лікує захворювання серця та судин, стан після перенесеної коронавірусної інфекції.

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Марина 16 Квітень 2024
Вікторія 26 Березень 2024
Сподобався лікар, він розповів усе по моїй хворобі, усе пояснив, призначив лікування, які потрібно зробити аналізи. Мені цілком сподобалась онлайн консультація.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Алла 15 Березень 2024
Візит пройшов чудово, добре пройшло все. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст, який добре знає свою справу.
Анна 24 Листопад 2023
Лікар чудовий фахівець, дуже зрозуміло все розповів та пояснив по моїй проблемі. Залишилась задоволена візитом.
Ірина 14 Листопад 2023
Очень хорошо приняли, я в восторге от доктора. Доктор очень внимательный, легкий в общении, внимательно осмотрел результаты анализов, сделал назначения, отвечал на мои вопросы, никаких претензий, все было очень хорошо. Я считаю, что это очень хороший доктор как специалист и как человек
Оксана 03 Жовтень 2023
Зустріч з лікарем пройшла чудово. Рекомендую всім
Наталія 26 Вересень 2023
Ірина 25 Липень 2023
Тетяна 27 Червень 2023
Лікар дуже компетентний, до цього я була в інших лікарів, це найкращий спеціаліст, він вселяє надію, професійний в сучасних методах лікування і дуже приємний в спілкуванні.
Наталія 27 Червень 2023
Мене зустрів компетентний лікар. Візитом залишилась задоволена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую