Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Андрєєв Анатолій Леонідович на Doc.ua

Відгуки про Андрєєв Анатолій Леонідович

Анатолій Леонідович впродовж багатьох років займається діагностикою, лікуванням, профілактикою хвороб шкіри, волосся, нігтів. Володіє методикою дерматоскопії для діагностики онкозахворювань шкіри, проводить видалення утворень ( родимки, папіломи і т. д. ) на шкірі методом радіохвильової хірургії. Підходить до питань лікування комплексно, на підставі сучасних рекомендацій.

Перевірені відгуки про лікаря 1029 відгуків

Світлана 28 Березень 2024
Я дуже вдячна лікарю. Лікар дуже професійна людина, все пояснив що робити і що приймати. Я дуже вражена, лікар висококваліфікована людина, буду ще звертатися до лікаря. Лікаря всім рекомендую
Олександр 19 Березень 2024
Чудово пройшов візит. Лікар добре мене проконсультував, надав усі необхідні рекомендації. Мені дуже сподобався професійний підхід лікаря і сама організація всього процесу була чітка.
Поліна 19 Березень 2024
Візит пройшов чудово. Все було дуже клієнтоорієнтована, комфортно, зручно та приємно. Я просто в захваті від цього лікаря.
Вероніка 19 Березень 2024
Провів уважно огляд, склав відповідно моєї економіки лікування, не накручуючи, як це полюбляють робити багатьох інших клініках, аналізи - потрібні чи ні, зробіть, ні Анатолій Леонідович обрав самі необхідні, й за результатами, буде бачити що робити далі. Я вважаю, це дуже раціонально та по європейськи.
Віталій 12 Березень 2024
Консультація пройшла добре, лікар відповів на усі мої запитання. Все було нормально.
Микола 12 Березень 2024
Консультацією залишився задоволеним.
Іван 09 Березень 2024
Сподобався професіоналізм лікаря.
Дамір 07 Березень 2024
Все класно було на візиті. Лікар хороший, прекрасний спеціаліст.
Олена 05 Березень 2024
Найкращий лікар з усіх дерматологів в яких я була
Атамбек 02 Березень 2024
Сподобалася онлайн консультація, все добре було. Лікар хороший спеціаліст.