Лікар Дерматолог, Хірург, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Лозинська  Анастасія  Володимирівна на Doc.ua
Анастасія Володимирівна Лозинська займається діагностикою та лікуванням доброякісних патологій та злоякісних новоутворень шкіри. Виконує широкий спектр діагностичних та лікувальних процедур. Проводить цифрову дерматоскопію, створює “Карту родимок” пацієнта, завдяки якій надалі можна виявляти будь-які зміни шкіри та появу новоутворень. Проводить хірургічне та радіохвильове лікування доброякісних утворень шкіри.
  • Спікер міжнародного конгресу «Melanoma Days» 2021.
  • Співавтор статті журналу «Дерматолог №4»: «Рецидив базальноклітинної карциноми шкіри ділянки щоки. Хірургічне видалення пухлини шкіри методом «Mohs-хірургії». Протирубцева терапія» (2021)
  • Постійний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій. Автор публікацій в профільних виданнях

Освіта

• НМУ імені О.О. Богомольця, лікувальна справа (2020)
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, дерматовенерологія (2022)

Курси

• EuroDerm. Стажування за напрямками дерматовенерології, дерматоонкології, дерматохірургії (2020-2022)
  • Medical Knowledge Hub. Практична дерматоскопія (2020-2021)
  • Advanced Dermoscopy course. Dr. Raimonds Karls (2021)
  • British Dermatological Group «The Practical Management of Psoriasis» (2021)
  • Eastern European Health Alliance (EEHA) «MASTERS & CASES. International Dermoscopy» (2022)
  • 3 International Transcaucasus Congress on dermatology and aesthetic medicine (2022)

Участь в асоціаціях

• Міжнародне товариство дерматоскопії (IDS)

Виконувані процедури

• Проведення цифрової дерматоскопії
  • Створення «Карти родимок»
  • Видалення новоутворень шкіри хірургічно і радіохвильовим методом
  • Кріодеструкція
  • Панч-біопсія
  • Шейв-біопсія

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Інна 27 Лютий 2024
Все було чудово, дуже задоволена, дякую.
Роман 23 Грудень 2023
Добре усе відбулося,  чудово все пройшло.
Вікторія 16 Грудень 2023
 Дуже сподобався лікар. Компетентний лікар, я сподіваюся все що нам назначила лікар нам  допоможе, вона відразу нам поставила діагноз і назначила лікування без лишніх витрат.
Діана 09 Грудень 2023
Усе сподобалось, бо отримала від візиту усе, за чим йшла.
Алексей 22 Липень 2023