Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Лазаревич Алла Едуардівна на Doc.ua

Лазаревич Алла Едуардівна

21рік досвіду
Алла Едуардівна - лікар акушер-гінеколог, УЗД спеціаліст вищої категорії. В сферу діяльности роботи входить: Моніторинг та ведення вагітності у жінок з груп високого перинатального ризику. Проведення перинатальної діагностики. УЗД на всіх термінах вагітності. УЗ оцінка стану шийки матки у вагітних (Цервікометрія). УЗД лобкового симфізу. Введення акушерського песарія. Ведення післяпологового періоду. Онкопрофогляди: своєчасна діагностика патології шийки матки. Кольпоскопія, біопсія шийки матки. Профілактика онкопатології шийки матки: проведення вакцінації проти ВПЛ. Аргоноплазмена абляція. Радіохвильова коагуляція/ексцизія при патологіях шийки матки. Консультування з приводу невиношування вагітності, непліддя. Методи планування сім’ї – підбір контрацепції. Діагностика та лікування ендокринної патології в гінекології. Ультразвукова діагностика гінекологічних захворювань.

Автор медичних статей в журналі «З турботою про жінку»

Пріоритетні напрямки роботи:

• Своєчасна діагностика патології шийки матки
  • Профілактика онкопатології шийки матки
  • Лікування захворювань шийки матки
  • Діагностика та лікування ЗПСШ
  • Підбір контрацепції
  • Діагностика та лікування ендокринної патології
  • Діагностика і лікування безпліддя, невиношування
  • Ведення вагітності та післяпологового періоду
  • УЗД в акушерстві та гінекології

Освіта

• Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова, медичний факультет (2003)
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація «Акушерство та гінекологія» (2005)
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, спеціалізація «Ультразвукова діагностика» (2011)

Курси

• Підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Акушерство та гінекологія» (2009)
  • Підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Ультразвукова діагностика» (2011)
  • «УЗД в акушерстві та гінекології» (2010)
  • «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології» (2010)
  • «Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань шийки матки» (2011)
  • «УЗ – ехоскопія в акушерстві та гінекології. Пренатальний скринінг» – (2011)
  • «Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінки» (2013)
  • ISUOG «Роль нових технологій у пренатальній діагностиці вроджених та спадкових захворювань плоду»
  • «Діагностика та лікування захворювань шийки матки» (2015)
  • «Патологія молочної залози» (2016)
  • Підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Акушерство та гінекологія» (2017)
  • Фонд Медицини плоду «Сканування плоду в 1-му триместрі» FMF ID 93924 (2017)
  • «Основи медицини плоду» – НМАПО ім.П.Л.Шупік (2017)
  • «Репродуктивне здоров'я жінки 40+» (2017)
  • Школа жіночого здоров'я «Гармонія гормонів – основа здоров'я жінки» (2018)
  • Школа жіночого здоров'я «невиношування вагітності» (2018)
  • Школа штундерної УЗ діагностики «Плід-цикл ехогардіографії та нейросонографії плода» Львів (2018)
  • «XIII Український форум вроджених вад серця» (2018)
  • Philippe Jeanty “Центральна нервова система плода. Нейросонографія плода» (2018)
  • Liit Hovsepyan "Ультразвук в онкогінекології" (2018)
  • Підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Акушерство та гінекологія». Отримано найвищу кваліфікаційну категорію (2018)
  • 2020 р. Національна медична академія післядипломної освіти ім П. Л. Шупика, ТУ «Репродуктивна гемастазіологія: акушерсько-гінекологічні питання»

Участь в асоціаціях

• Асоціація акушерів-гінекологів України
  • Сертифікований спеціаліст пренатальної  діагностики (FMF)
  • Учасник та спікер національних та міжнародних конгресів з акушерства, гінекології та ультразвукової діагностики

Лікування захворювань

• Дисплазія шийки матки
  • Лейкоплакія шийки матки
  • Лейкоплакія піхви

Виконувані процедури

• Ведення вагітності (включаючи вагітності з групи високого перинатального ризику).
  • Профілактика, діагностика та лікування гінекологічних захворювань та непліддя
  • Ультразвукова діагностика на всіх термінах вагітності, використання 3D\ 4D в акушерстві
  • Ультразвукова діагностика гінекологічних захворювань, використання 3D\ 4D у верифікації гінекологічної патології
  • Розширена діагностика патології ендометрія та додатків за допомогою УЗД  (Соногістерографія  (гідросонографія); Соносальпінгографія)

Перевірені відгуки про лікаря

143 Відгуки
Катерина 23 Жовтень 2020
Я візитом до лікаря дуже задоволена. Надалі ще прийду до лікаря і буду лікуватися.
Наталія 13 Жовтень 2020
Лариса 09 Жовтень 2020
Лікарка мені дуже сподобалась. Вона професійна та грамотна людина, все детально розповіла та пояснила. Мені візит сподобався
Юлия 06 Жовтень 2020
Ирина 12 Серпень 2020
В плане профессионализма мне врач понравился, а в плане гигиены во время карантина, мне пришлось просить врача надеть маску. Во время приема врач выходил из кабинета и когда вернулся, то не продезинфицировал руки и хотел мне делать процедуру. По рекомендациям врача все нормально.