4.7
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Дубовенко Алла Володимирівна на Doc.ua

Дубовенко Алла Володимирівна

Лікар другої категорії
Косметолог, дерматовенеролог, спеціаліст з ін'єкційних і лазерних методик. Бореться з такими проблемами, як сухість шкіри, демодекоз, розацеа, себорея, вугрі і т.д.
4.7

Досвід роботи:

• 2005-2007 рр. – лікар-дерматовенеролог в ЦРП Святошинського району м.Києва;
  • 2007-2015 рр. – лікар-дерматовенеролог відділення лазерних технологій в клініці «Віртус»;
  • с 2015 р. — лікар-дерматолог медичного центру «LaserOne».

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, г. Киев (2004 г.);
  • интернатура на кафедре дерматовенерологии НМУ им. А.А. Богомольца по специальности «Дерматовенерология» (2005 г.).

Курси

• 2007 р. – практичні курси підвищення кваліфікації по косметології (Інститут Краси);
  • 2009 р. – учасник науково-практичної конференції «Тканинної інжиніринг в естетичній медицині»;
  • 2009 р. – тематичне удосконалення«Лазерні технології в дерматології та естетичної медицини»;
  • 2010 р. – ботулінотерапія препаратом «Ботокс», компанія «Allergan»;
  • 2010 р. – навчання професійному використанню косметологічних препаратів «HolyLand»;
  • 2012 р. –учасник Міжнародної конференції за сучасними технологіями омолодження. Діагностика, профілактика і корекція ускладнень;
  • 2012 р. – курси підвищення кваліфікації щодо застосування ботулотоксином (Ботокс, Диспорт);
  • 2013 р. – курси підвищення кваліфікації за методиками ін'єкційної anti-age терапії. редермалізація препаратами «Hyalual»;
  • 2013 р. – навчання контурній пластиці препаратами«Juvederm» (Франція);
  • 2014 р.– тренінг із застосування мезопрепаратов компанії «Mesopharm».

Виконувані процедури

• біоревіталізація;
  • контурна пластика;
  • ін'єкційна корекція гіпергідрозу;
  • мезотерапія;
  • серединні і поверхневі хімічні пілінги;
  • лазерна епіляція;
  • лазерне видалення судин і новоутворень;
  • лазерне шліфування обличчя і тіла.

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Дмитро 08 Грудень 2021
Сам результат огляду був досить швидкий. Лікарка поставила мені попередній діагноз. коли вийшов с кабінету, я  забув який діагноз у мене стоїть і як надалі мені бути, про це не було записано і заґрунтовано, були тільки записані медикаменти й все.
Любовь 24 Жовтень 2019
Катерина 16 Жовтень 2019
Анна 03 Грудень 2018
Марина 18 Жовтень 2018
Все мене влаштовує, крім того, що я чекала лікаря сорок хвилин.