Лікар Психіатр Заїка  Аліна  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Заїка Аліна Володимирівна

Консультація від1400 грн
Лікар Асоціації психіатрів України лікує з високою ефективністю: депресію, порушень сну, неконтрольовану агресію, дратівливість, панічні напади, страхи, стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, тяжка хвороба, розрив стосунків, втрата чи розлучення). нав'язливі дії та думки, безсоння, порушення поведінки, панічні розлади, головний біль різного генезу, психічні розлади, конфліктність, невпевненість у собі, синдром хронічної втоми, манія переслідування, жахи під час сну, неконтрольована агресія, апатія та млявість, зміна особистості, стан. Допомагає у вирішенні життєвих проблем.
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 101 відгук

Ганна 17 Вересень 2024
Лікарка чудова людина. Зауважень немає.
Анонімно 14 Вересень 2024
Дуже сподобалося як пройшла консультація. Лікар непоганий спеціаліст.
Анонім 13 Вересень 2024
Лікарка дуже допомогла, поставила вірний діагноз та підібрала правильне лікування, я дуже задоволена, дякую.
Анонімно 13 Вересень 2024
В клініці все було добре, комфортно, зауважень до персоналу не було Лікар дуже емпатійна, прийом сподобався
Олександра 10 Вересень 2024
Консультація пройшла суперово. Все було коректно, ввічливо, приємно. Лікар назначила хороше лікування, вийшла дуже швидко на зв'язок, саме після консультації. Загалом лікар мені дуже сподобався, все дійсно було добре.
Катерина 10 Вересень 2024
Чудово пройшов візит, мені все дуже сподобалося. Дуже добре все було на візиті.
Юлія 31 Серпень 2024
Все було гарно, добре. Лікар мене уважна вислухала, відповіла на всі питання. Я задоволена лікарем
Світлана 23 Серпень 2024
Яна 09 Серпень 2024
Все було супер! Лікарем задоволена
Дмитро 03 Серпень 2024
Дуже гарний лікар. Чудово пройшов візит. Мені все дуже сподобалося.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right