Лікар Психіатр Заїка  Аліна  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Заїка Аліна Володимирівна

Консультація від1500 грн
Лікар Асоціації психіатрів України лікує з високою ефективністю: депресію, порушень сну, неконтрольовану агресію, дратівливість, панічні напади, страхи, стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, тяжка хвороба, розрив стосунків, втрата чи розлучення). нав'язливі дії та думки, безсоння, порушення поведінки, панічні розлади, головний біль різного генезу, психічні розлади, конфліктність, невпевненість у собі, синдром хронічної втоми, манія переслідування, жахи під час сну, неконтрольована агресія, апатія та млявість, зміна особистості, стан. Допомагає у вирішенні життєвих проблем.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 78 відгуків

Анонімно 17 Липень 2024
Дуже приємний та уважний лікар. Чудово мене вислухала, надала всі необхідні рекомендації та призначила чудове лікування.
Марія 10 Липень 2024
зустріч пройшла успішно, атмосфера на консультації приємна, лікар доброзичлива та комфортна, одразу підібрали лікування, з лікарем продовжуємо співпрацю, дякую
Богдан 12 Червень 2024
Лікар мені допоміг, зробив все, що я хотів і що очікував, онлайн консультацією задоволений
Олег 31 Травень 2024
Лікар надала відповіді на усі мої запитання, було багато корисної інформації. Загалом консультація пройшла дуже добре.
Тімур 29 Травень 2024
Я жодного разу не був на прийомі за таким напрямком, порівнювати важко, але загальне враження у мене позитивне, за комунікабельність, за пояснення можна поставити десять балів.
Діана 29 Травень 2024
Мені дуже сподобалася онлайн консультація, лікар почула мій запит, дала хороші рекомендації та призначила препарат, які дійсно мені допомагає. Раніше зверталася до інших спеціалістів, ніхто не міг вирішити мою проблему
Олексій 29 Травень 2024
Приятная, уютная атмосфера — как дома. Заика А. В. интересная и неординарная специалистка. С первого приема дошла до сути вопроса.
Ірина 21 Травень 2024
Я обратилась к Алине Владимировне с проблемами тревожности, и она оказала мне невероятную помощь. Ее методы и советы дали мне инструменты для преодоления страхов и повышения самооценки
Анатолій 14 Травень 2024
Все добре пройшло, дуже задоволий залишилася. Сподобалося ставлення та прийом. Підібрано лікування, все на найвищому рівні.
Інна 13 Травень 2024
Дуже добра і чуйна лікарка. Викликає довіру. Спеціаліст добре вислухала мене і допомогла радами. До такого лікаря хочеться ходити ще!
5 6 7 8 chevron_right