Київ

Відгуки про Заїка Аліна Володимирівна

Лікар вищої категорії
39відгуків
Дорослі
Лікар Асоціації психіатрів України лікує з високою ефективністю: депресію, порушень сну, неконтрольовану агресію, дратівливість, панічні напади, страхи, стрес та розлади складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, тяжка хвороба, розрив стосунків, втрата чи розлучення). нав'язливі дії та думки, безсоння, порушення поведінки, панічні розлади, головний біль різного генезу, психічні розлади, конфліктність, невпевненість у собі, синдром хронічної втоми, манія переслідування, жахи під час сну, неконтрольована агресія, апатія та млявість, зміна особистості, стан. Допомагає у вирішенні життєвих проблем.
Рейтинг лікаря
К-ть замовлень

Як ми формуємо рейтинг?

• Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня
  • Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки
  • Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією
  • Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Перевірені відгуки про лікаря 39 відгуків

Семен 26 Лютий 2024
Консультація пройшла дуже професійно, докладно. Усе пройшло найкращим чином.
Инна 21 Лютий 2024
Я отримала від лікаря все що потрібно, вона мені допомогла вирішити питання. Рекомендую
check Перевірений пацієнт Візит у клініку
Марина 20 Лютий 2024
Все сподобалося, питання зі сторони лікаря були  доречні та професійні. Лікар мене уважно вислухала, тому пройшло все добре.
Віра 09 Лютий 2024
На онлайн-консультації було досить комфортно, вона перший психіатр, який ставила мені запитання, розмовляла про сім'ю. Взагалі було приємно спілкуватись. Мене слухали, не намагались мене у чомусь переконати. Залишилась повністю задоволеною.
Любов 02 Лютий 2024
Мені дуже сподобалося. Лікар дуже компетентний, дуже приємна, що важливо як для психіатра. Лікар вислухала всі мої скарги, ставила багато питань. Все було дуже комфортно. Лікар призначила лікування, пояснила все по лікуванню. Я задоволена, буду лікаря рекомендувати
Левченко Андрій Валерійович 25 Січень 2024
Консультація сподобалась. Лікар відповіла на всі мої запитання і виписала лікування.
Молнар Анастасія Володимировна 19 Січень 2024
Дуже приємний лікар, відповіла на всі запитання, призначила лікування. Приділила всім питанням достатньо часу, гарна комунікація, дякую!!!
Олександра 05 Січень 2024
Лікар дуже ввічлива, приємна в спілкуванні, не було ніякого дискомфорту не дивлячись що консультація була онлайн. Спілкування онлайн у мене було перший раз, з лікарем відчувала себе комфортно, прийомом задоволена
Анонімно 02 Січень 2024
Мені лікар сподобався, підібрала хороше лікування
check Перевірений пацієнт Візит у клініку
Аделина 07 Грудень 2023
Лікарка дуже приємна та розуміюча жінка, з нею було дуже приємно спілкуватися. Онлайн консультація пройшла добре
1 2 3 4
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ