Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Герасименко  Аліна  Олегівна на Doc.ua

Герасименко Аліна Олегівна

Консультація від890 грн
Аліна Олегівна – лікар гінеколог. Спецталізується на лікуванні запальних захворювань жіночих статевих органів, діагностиці та лікуванні гормональних порушень менструального циклу, діагностика та лікування патології шийки матки. Також лікар веде вагітність, підбирає метод контрацепції (введення/видалення внутрішньоматкового пристрою). Аліна Олегівна проводить кольпоскопію, пайпель-біопсію ендометрію, видалення кондилом жіночих статевих органів радіохвильовим методом, УЗД.
Відгуків
Освіта
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця (2016)
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, спеціальність «Акушерство та гінекологія» (2020)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики (2021)
Курси
  • ТУ «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки»
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія»
  • ТУ «УЗД в акушерстві та в гінекології»
  • ТУ «Основи гістероскопії, лапароскопії у гінекології»
  • Майстер-клас «Естетична гінекологія від А до Я»
  • Міжнародний конгрес «Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині»
  • Науково-практичний семінар «Раціональна терапія порушень менструального циклу»
  • Професійна школа «Жіноче здоров'я від А до Я»
  • Науково-практична конференція «Сучасні аспекти проблем безпліддя та невиношування»
  • Науково-практичний семінар «На захист здоров'я жінки»
  • Науково-практична конференція «Зустріч професіоналів: естетична гінекологія та сексуальний менеджмент»
  • Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід»
  • Науково-практична професійна школа-семінар «Контраверсійні питання з акушерства та гінекології»
  • Професійна школа «Вплив гінекологічних та соматичних захворювань на сексуальну функцію жінок у різні вікові періоди»
  • Міжнародна конференція «Life extension. Продовження молодості»
  • Постійно поглиблює свої знання на конференціях, семінарах та майстер-класах
Послуги
  • консультативный прием
  • воспалительных заболеваний половых органов.
  • диагностика и лечение гормональных нарушений менструального цикла
  • подбор метода контрацепции
  • ввод/удаление внутриматочного устройства
  • диагностика и лечение патологии шейки матки (кольпоскопия, биопсия, коагуляция радиоволновым методом)
  • удаление кондилом женских половых органов радиоволновым методом
  • пайпель-биопсия эндометрия
  • ведение беременности
  • Проведение УЗИ:
    • органов малого таза у женщин
    • молочных желез
    • щитовидной железы