Лікар Трихолог, Ендокринолог Бондарчук (Бабич) Аліна Михайлівна на Doc.ua

Бондарчук (Бабич) Аліна Михайлівна

Лікар-ендокринолог проводить діагностику і комплексне лікування захворювань ендокринної системи, таких як дифузний і вузловий зоб, гіпотиреоз, автоімунний тиреоїдит, метаболічний синдром та ін. Доктор допомагає вирішити проблему ожиріння і порушення обміну речовин, веде пацієнтів при плануванні вагітності
  • «Сучасні досягнення клінічної ендокринології», Трускавець (2017)
  • «Нові рекомендації Американської діабетичної асоціації: рання інтенсифікація терапії (2017)
  • «Український навчальний курс європейської асоціації вивчення цукрового діабету «Актуальні питання сучасної діабетології» (2017)
  • Клуб ендокринологічних новацій
  • Консультативний прийом
  • Збір анамнезу
  • Складання індивідуальної схеми лікування

Освіта

• Сумской государственный университет Медицинский институт по специальности «Лечебное дело» (2015)
  • Интернатура по специальности «Эндокринология»на базе кафедры эндокринологии Курского государственного медицинского университета (2016)

Курси

• «Сучасні досягнення клінічної ендокринології», Трускавець (2017)

Участь в асоціаціях

• Складання індивідуальної схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

47 Відгуки
Ольга 11 Січень 2024
Лікар дуже приємна, дуже турботлива, дуже сподобалась
Вікторія 07 Грудень 2023
Лікар чудова, візит сподобався.
Інна 12 Листопад 2023
Візитом задоволена, про результат та ефект лікування поки що нічого не можу сказати. Продовжую лікування.
Тетяна 02 Листопад 2023
Лікар дуже мені сподобався, дуже хороший, роз'яснює дуже гарно. На другий раз, буду знов до лікаря йти. Лікар ввічлива, все гарно
Тетяна 22 Жовтень 2023