Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Савченко  Альона  Андріївна на Doc.ua

Відгуки про Савченко Альона Андріївна

Консультація від680 грн
Альона Андріївна - лікар акушер-гінеколог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, захворювань, що передаються статевим шляхом, патологій шийки матки. Лікар проводить консультативний прийом, клінічний огляд, гінекологічний огляд, забір матеріалу на дослідження, кольпоскопію, УЗД органів малого таза, вакцинацію від ВПЛ. Також Альона Андріївна консультує по плануванні сім'ї, веде вагітність.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анастасія 23 Червень 2024
Лікар чітко пояснила причини проблеми, взяла необхідні аналізи, проконсультувала з питання можливих додаткових обстежень, все розпитала по стану здоровʼя, бо я у цього лікаря була перший раз. Зі свого досвіду спілкування з лікарями, можу сказати, що все пройшло все дуже гарно, хороший лікар, я задоволена
Юлія 16 Червень 2024
Лікарка дуже гарно проконсультувала, надала всю необхідну інформацію про те, що потрібно робити, я задоволена, дякую.
Юлія 24 Квітень 2024
Сподобались гарні рекомендації отримані від лікарки.
Олександра 30 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Валентина 25 Березень 2024
Все було дуже добре та комфортно. Лікарка кваліфікована людина. Мені сподобалося
Аліна 12 Лютий 2024
Візитом до лікаря залишилась задоволеною.
Ксенія 11 Лютий 2024
Дуже приємна пані, дуже хороший спеціаліст, ніяких нарікань немає