Лікар Акушер-гінеколог, Генетик, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог Клімішина  Альона Василівна на Doc.ua
Лікар Клімішина А.В. спеціалізується на акушерстві-гінекології та репродуктології. УЗД-спеціаліст, компетентна у веденні вагітних, лікуванні невиношування вагітності, безпліддя, патологій шийки матки, інфекцій, що передаються статевим шляхом та ін. Проводить УЗД-діагностику органів малого тазу та по вагітності у всіх триместрах, молочних залоз, нирок, органів черевної порожнини, кольпоскопії, а також операції. Проводить розшифровку та дає рекомендації щодо результатів генетичних аналізів.

Освіта

• 2005 р.- 2011 р. Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця,  «Лікувальна справа»

Курси

• 2014 р. Національна медична академія післядипломної освіти ім П. Л. Шупика, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».
  • 2018 р. Українська віськово-медична академія, «Спеціалізація з ультразвукової діагностики».
  • 2019 р. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика підтвердженно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».
  • 2020 р. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, «Спеціалізація з медичної генетики».
  • 2021 р. Національний університет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика, «Спеціалізація зі спеціальності «Онкологія».
  • 2021 р. теоретичний курс  FMF по УЗД 11-13 тижнів.
  • 2021 р. Українська віськово-медична академія, присвоєна перша категорія.
  • 2022 р.  Українська віськово-медична академія, цикл спеціалізації «Ультразвукова діагностика»

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ)
  • Асоціація акушерів-гінекологів України
  • Сертифікований спеціаліст пренатальної  діагностики (FMF)

Виконувані процедури

• Консультація акушера-гінеколога
  • Медико-генетичне консультування
  • Консультація мамолога
  • Діагностика (кольпоскопія) і лікування захворювань шийки матки (радіохвильова ексцизія ш/матки, конізація ш/матки).
  • Діагностика і лікування безпліддя, невиношування вагітності.
  • Внутрішньоматкові інсемінації. Констрольована стимуляція яєчників
  • Лікування: стресорного нетримання сечі, генітоурінарного синдрому, синдрому вагінальної релаксації за допомогою Ербієвого лазера.
  • Діагностика і лікування інфекцій які передаються статевим шляхом.
  • Пренатальна діагностика (УЗ скринінги І-ІІ-ІІІ триместра), ведення вагітності
  • УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози, органів черевної порожнин

Перевірені відгуки про лікаря

15 Відгуки
Альона 24 Січень 2024
Лікарка дуже хороший фахівець, все гарно мені пояснила, відповіла на всі мої запитання. Я буду до неї звертатися.
Руслана 19 Січень 2024
Отримала гарну консультацію, дякую.
Марія 18 Січень 2024
 Гарний лікар, зрозуміло все розповів, зауважень не було
Руслана 23 Листопад 2023
Все сподобалось, дякую.