Лікар Пластичний хірург Журавель Олексій Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Журавель Олексій Юрійович

Займається оперативним ургентними лікуванням хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї і суміжних областей. Також проводить діагностику ендоскопом та хірургічне лікування проблем шиї і голови. Був стажером в зарубіжних країнах: у Польщі та Німеччині. Приділяє час не тільки медичній практиці, але і вносить вклад в наукову діяльність - є доповідачем і учасником 12 конференцій, автором 14 наукових робіт.

Перевірені відгуки про лікаря 68 відгуків

Олександр 06 Травень 2021
Людмила 06 Травень 2021
Направлено до клініки
Мария 01 Квітень 2021
Я не маю морального права давати оцінку лікарю як хірургу оскількі не робила в нього операцій.  1. Прокоментую те, що побачила з викладеного в instagram самим лікарем з операційної. Немає половини необхідного сучасного обладнання, самі операції на грані фолу. Характеризувала б як зухвалий ризик молодого лікаря; 2. Агресивний меркетінг жлобих на рецепції на вул.Сирецька,32, які чомусь думають, що всі хто приходить до пластичного хірурга тупі , гламурні курки і намагаються їм розказати .Про  пацієнтів у 78 років, та як просто лягти на операцію -відлякують тверезвомислячих людей від самого хірурга;  3.Сам прийом без лапороскопу і ін. Некварцоване приміщення. Перед приходом чергового пацієнта, папери на госпіталізацію,  які дають підписати і просять, щоб ти дав на це згоду, ще не прийняв рішення хочеш ти цього у цього хірурга, чи ні.  На КТ не побачив і 75% того, що побачили попередні три хірурги. Немає бажання слухати та не вистачає достатньо файлів у пам;яті щоб зберегти інформацію. Мабуть недостатній рівень IQ чи невдала підказка колег зробити так, щоб сподобатись відвідувачу -грає не на користь лікаря;  4. Ціни у порівняні з іншими завищені у декілька разів. За номером ліцензії на послугі по пластичній хірургії за адресою операційної та по вул.Сирецька, 32 у МОЗ  інформації немає;  Підведу підсумок. В Україні будь якій хірург ЛОР, чи пластичний хірург відповідальності не понесе, та зміни у договор на оперативне втручання Ви додати не зможете. Не зможете ні зробити експертизу, ні звернутись до суду. Будьте впевненні, що після операції -  лікар заблокує Вас у телефоні, Ви будете бігати по місту по іншим лікарям виправлюючі наслідки операції у кардіолога, невролога і ін.фахівців.  Порада. Не робіть в Україні нічого. Скупий заплатить двічі, або своїм здоров;ям.
Олена 01 Квітень 2021
Нелли 17 Березень 2021
Дмитро 22 Січень 2021
Иман 05 Січень 2021
Доктор понравился. Внимательный.
Вера 24 Грудень 2020
Дмитрий 21 Листопад 2020
Бабушкин Евгений Сергеевич 11 Листопад 2020
Доктор Журавель удалил небные миндалины так, что боль после операции отсутствовала в принципе. Беспокоил только отек горла - вот это неприятно, не смертельно, и первые дня четыре. Я запасся таблетками, шприцами, кеторолом - был готов даже колоть себе, но это все не понадобилось. На йогуртах и супчиках я дня три-четыре просидел, потом перешел на пищу, близкую к нормальному рациону. Сложновато было первый день - глотать трудно, но не больно - горло просто будто по-другому работает. Но первый день я был в больнице, там еще и обезболивали мне. Потом я сипел и было сложно говорить (около недели). Дальше выздоровление пошло более и более явно. В общем, спасибо доктору Алексею Юрьевичу за это. Повторюсь: это была полная двусторонняя тонзиллэктомия. Возраст мой - 30. Я не обещаю, что ваше выздоровление будет таким же гладким, безболезненным и бескровным; описал свой случай. Однозначно положительное впечатление о докторе.
5 6 7 chevron_right