Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Родіонов Олексій Сергійович на Doc.ua

Родіонов Олексій Сергійович

Лікар вищої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Флеболог, судинний хірург займається сучасною судинною хірургією хронічних і підгострих патологій венозного русла нижніх кінцівок, включаючи проведення склеротерапії, ендовазальної лазерної коагуляції і класичної хірургії судин. Проводить лікування варикозу, ангиотрофоневроза (синдром Рейно), аневризми аорти, надає допомогу при пораненнях магістральних вен, патологічних АВ-фістулах і т.д.
Клініка судинної хірургії Національний воєнно медичний центр
ул. Госпитальная, 18на карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень Пн 27 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Наукові праці та публікації:

• Наукова робота на кафедрі хірургії №4 (НМУ ім. О. О. Богомольця), на тему: «Сучасні алопластичні матеріали в герніології» (2010)
  • Наукова робота в Головному військовому клінічному Ордена Червоної Зірки центрі «ГВКГ» Міністерства оборони України «Підходи до лікування хворих з гнійно-некротичними нижніх кінцівок при порушенні прохідності магістральних артерій» (2012)
  • Наукова робота в Головному військовому клінічному ордена Червоної Зірки центрі «ГВКГ» Міністерства оборони України «Симультанні операції на черевному відділі аорти та органах черевної порожнини» (2012)
  • Наукова робота в Головному військовому клінічному ордена Червоної Зірки центрі «ГВКГ» Міністерства оборони України «Комплексні підходи в лікуванні тромбозів глибоких вен» (2013)
  • Наукова робота в НВМКЦ «ГВКГ» МО України«Симультатні операції на черевному відділі аорти» (2013)
  • Всеукраїнська газета «Добрий лікар» №7 Інтерв’ю «Варикоз - розплата за еволюцію» (2013)
  • Наукова робота в НВМКЦ «ГВКГ» МО України«Клінічний досвід лікування вогнепальних поранень з пошкодженням магістральних артерій і вен» (2014)
  • Телеканал СТБ програма «ЗАЖИВЕ» Лазерне лікування варикозної хвороби (2015)
  • Телеканал СТБ програма «ЗАЖИВЕ» Лазерне лікування варикозної хвороби (2016)
  • Моностаття в журналі «Хірургія України» - «Порівняння результатів використання торцевих та радіальних світловодів у лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок. (2016)
  • Наукова робота в НВМКЦ «ГВКГ» МО України «Досвід надання хірургічної допомоги пораненим з артеріовенозними фістулами внаслідок вогнепальних поранень в ході АТО» (2017)

Освіта

• Медицинский институт Украинской Ассоциации Народной Медицины, медицинский факультет («Лечебное дело») (2009)
  • Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, специальность: врач-хирург (2012)
  • Украинская военно-медицинская академия, специализация по сосудистой хирургии (2012)
  • Украинская военно-медицинская академия, специализация по УЗИ (2017)

Курси

• Майстер-клас DrAttilioCavezzi: «Європейський досвід діагностики та лікування варикозу», Київ (2010)
  • Семінар «Актуальні питання флебологіїProfH. Partsch (Австрія) &DrG. Mosti (Італія)», Київ (2011)
  • Майстер-клас Prof Jean-Francois (Франція): «Клінічна 3D анатомія венозної системи нижніх кінцівок. Діагностичні можливості. XXI століття», Київ (2012)
  • Семінар: «Оксамитова революція в українській флебології», Київ (2013)
  • Майстер-клас з компресійної терапії у лікуванні хронічної венозної недостатності, Німеччина (2013)
  • Майстер-клас «Дуплексне ангіосканування вен нижніх кінцівок», Латвія (2014)
  • Майстер-клас «Ендовазальні методи лікування захворювання вен (Ендовенозна лазерна коагуляція)», Латвія (2014)
  • Семінар з антикоагулянтній терапії, Туреччина (2015)
  • Майстер-клас з компресійної терапії в лікуванні хронічної венозної недостатності, Німеччина (2016)
  • Майстер-клас з компресійної терапії в лікуванні хронічної венозної недостатності, Німеччина (2017)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація судинних хірургів (2009)
  • Європейська асоціація судинних і ендоваскулярних хірургів (ESVS) (2012)

Виконувані процедури

При захворюваннях вен:

• хірургічне видалення варикозних вен на ногах
  • ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен на ногах
  • компресійна пінна склеротерапія вен на ногах
  • мініфлебектомія
  • консервативне і хірургічне лікування венозного тромбозу і тромбофлебіту
  • ендоскопічна лазерна коагуляція перфорантних вен

При захворюваннях артерій:

• периферичні шунтування різних артеріальних сегментів
  • консервативне і хірургічне лікування артеріальних тромбозів
  • імплантація шунтів для проведення діалізу та інші
  • операції при ураженні сонних і хребетних артерій
  • операції при аневризмах аорти і периферичних артерій (в тому числі при їх розриві)
  • тромбендартеректомії з периферичних артерій і вен
  • консервативне і хірургічне лікування гіпергідрозу (пітливості долонь), хвороби Рейно

Перевірені відгуки про лікаря

523 Відгуки
Світлана 14 Вересень 2021
Ми приїхали до лікаря з іншої області, дуже дякуємо лікарю, що він нас прийняв. Ми с проблемою (трофічна виразка) звертались до багатьох лікарів, але ніхто не погоджувався нам допомогти. Робота лікаря мене дуже добре вразила, лікар дуже гарно нас прийняв, все гарно нам пояснив та розповів, призначив лікування. Дуже гарне враження! Пролікуємось і ще плануємо звернутися до лікаря.
Виктория 09 Вересень 2021
Хороший лікар, все пояснив, залишилась задоволена
Юлия 17 Серпень 2021
Очень хороший, внимательный и понимающий доктор. Специалист в своей сфере, очень приятно было познакомится с таким человеком.
Інна 10 Серпень 2021
Я не почула корисних для себе порад, те що мене турбувало мене не задовольнила відповідь лікаря
Ирина 12 Серпень 2021
Уважний, компетентний, зробив обстеження. Робота на вищому рівні. Те що я очікувала від лікаря все відбулося. Зараз виконую всі вказівки лікаря. Ситуація покращується.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ