Лікар Терапевт, Паразитолог Каменчук Олексій Миколайович на Doc.ua

Каменчук Олексій Миколайович

21рік досвіду
Доктор Каменчук А. Н. займається загальнотерапевтичним прийомом, проводить первинну діагностику і подальший комплекс лікувальних заходів при патологіях бронхолегеневої системи, органів травлення, серця і судинного русла
  • Олексій Миколайович має досвід ведення пацієнтів амбулаторно та в умовах стаціонару, працював завідувачем терапевтичного відділення, головою комісії з проведення медоглядів при влаштуванні на роботу зі шкідливими факторами та медогляду для отримання прав водія, здійснював виїзні консультації тощо.
  • Учасник програми 8 каналу «Не проспи»
  • Бере активну участь у конференціях, регулярно проходить курси підвищення кваліфікації

Освіта

• Луганський національний медичний університет (лікувальний факультет), спеціальність "Лікувальна справа" (1994)
  • Інтернатура за спеціальністю "Терапія", Луганська обласна клінічна лікарня (1996)

Курси

• 2000 р. - ПАЦ (передатестаційний цикл) по спеціальності "Терапія", присвоєння 2 кваліфікаційної категорії, Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2006 р. - ПАЦ за спеціальністю "Терапія", присвоєння 1 кваліфікаційної категорії, Луганський національний медичний університет;
  • 2011 р. - ПАЦ за спеціальністю "Терапія ", підтвердження 1 кваліфікаційної категорії, Луганський національний медичний університет.

Виконувані процедури

• Огляд, вивчення анамнезу та консультації щодо лікування захворювань терапевтичного профілю
  • Призначення необхідного дообстеження
  • Інтерпретація результатів аналізів
  • Зняття та розшифровка ЕКГ
  • Призначення індивідуального плану лікування та рекомендацій для профілактики захворювань
  • Лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, глистних інвазій

Перевірені відгуки про лікаря

99 Відгуки
Оксана 30 Квітень 2024
Юлія 09 Квітень 2024
Дуже компетентний, досвідчений лікар, я задоволена, дякую.
Валентина 23 Березень 2024
Все чудово пройшло. Лікар дуже добрий, хороший, уважний спеціаліст. Мені дуже сподобався візит.
Віктор 07 Березень 2024
Мені сподобався візит, все дуже добре пройшло.
Наталія 25 Січень 2024
На приймі все задовольнило, отримала відповіді на питання щодо моєї проблеми та поради, дякую.