Лікар Пластичний хірург, Хірург Заїка Олександр Вікторович на Doc.ua

Заїка Олександр Вікторович

Олександр Вікторович є Членом Обласних та Всеукраїнських асоціацій лікарів-хірургів, досконало володіє технікою проведення лапароскопічних операцій, операцій по видаленням грижі, відкритих операцій в проктології, ендокринології, малої хірургії.

Досвід роботи:

• 2000-2005 рр. - лікар-ординатор хірургічного відділення Луганської обласної клінічної лікарні;
  • 2005-2007 рр. - Головний лікар Станично-Луганського районного територіального медичного об'єднання Луганської області;
  • 2009-2012 рр. - асистент кафедри хірургії з основами торакальної, кардіоваскулярної та пластичної хірургії Луганського національного медичного університету;
  • 2012-2014 рр. - завідувач хірургічного відділення Луганської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 1;
  • 2014-2018рр. - даний час - хірург медичного центру "Гармонія здоров'я", м. Київ.
  • 2018 - по даний момент хірург меережі ме. центрів "Допомога +"

Освіта

• Луганский национальный медицинский университет (ЛНМУ), медицинский факультет, специальность лечебное дело (1998)
  • Интернатура по специальности хирургия (2000)
  • Специализация по специальности урология (2007)
  • Интернатура на базе кафедры хирургии и урологии ЛНМУ (2009)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації "Ендоскопічні і лапароскопічні методи лікування в хірургії"
  • ТУ (тематичне удосконалення) "Хірургія печінки і жовчовивідних шляхів", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м Київ (2003)
  • ПАЦ (передатестаційний цикл) і присвоєння вищої кваліфікаційної категорії за фахом "Хірургія" (2011)

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації хірургів Луганської області
  • Член Асоціації хірургів України
  • Член Асоціації ендокринних хірургів України

Виконувані процедури

• Лапароскопічна холецистектомія
  • Грижосічення гриж будь-якої складності
  • Операції на щитовидній і паращитовидної залозі
  • Геморроїдектомія, поліпектомія
  • Венектомія
  • Видалення пухлин м'яких тканин
  • Розтин гнійних вогнищ будь-якої локалізації
  • Апендектомія традиційним і лапароскопічним методом

Перевірені відгуки про лікаря

43 Відгуки
Валентина 03 Квітень 2024
Лікар дуже хороший спеціаліст, я почула відповіді на питання які мене турбували, лікар провів ретельно і уважно огляд. Мені все сподобалося. Раніше я зверталася в державні лікарні, ніхто не міг поставити мені діагноз, лікар поставив діагноз, я дуже задоволена
Іванна 11 Квітень 2023
Аркадій 24 Грудень 2022
Эдуард 13 Серпень 2021
Хороший специалист. Вник в суть проблемы, помог определить все за и против. И что можно сделать в данной ситуации. Не к чему придраться.
Анна 09 Червень 2021