Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог Попков Олександр Васильович на Doc.ua

Відгуки про Попков Олександр Васильович

Консультація від800 грн
Лікар Олександр Попков — провідний спеціаліст з ендоскопії та малоінвазивної оперативної гінекології. Онкогінеколог, проводить повний спектр діагностичних процедур, зокрема УЗД і займається веденням вагітності, включаючи ускладнені ситуації
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 127 відгуків

Катерина 25 Червень 2024
Я у лікаря обслуговуюсь десять років. Двоє моїх здорових дітей народжені завдячуючи тільки лікарю і його вчасного діагностування деяких моментів, які надалі вплинули на родову діяльність і на абсолютно все. Лікарю  абсолютно довіряю своє здоровʼя і здоровʼя своїх близьких, рекомендую всім жінкам. Лікар високої кваліфікації!
Наталія 21 Червень 2024
Дуже сподобався лікар. Дуже важко знайти гарного лікаря, не всі лікарі знають що і до чого в моєму випадку. У лікаря дуже великий досвід роботи, нічого зайвого не назначає, картину хоче бачити яка є і тільки потім приймати рішення. Планую звернутися до лікаря на наступні прийоми.
Ганна 13 Червень 2024
Все сподобалось - лікар дуже уважний, професійний та деліктний.
Аліна 23 Квітень 2024
28 Березень 2024
Хороший лікар.
Олена 25 Березень 2024
Лікар дуже чуйний, якісно провів огляд. Я задоволена візитом.
Татьяна 06 Лютий 2024
Компетентный и внимательный доктор.
Тетяна 05 Лютий 2024
Компетентний, уважний лікар
Візит у клініку
Марта 01 Лютий 2024
З лікарем вже дуже давно співпрацюємо в різних клініках де лікар працював. Переходимо в інші клініки за лікарем. Для мене лікар кращий спеціаліст, дуже уважний, чуйний, розуміючи, тактичний, знає що і коли сказати. Лікар професіонал!
Людмила 19 Січень 2024
Дуже гарний лікар, лікар вищої категорії, задоволена прийомом
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right