Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Кузьмич Олександр Степанович на Doc.ua

Кузьмич Олександр Степанович

Лікар спеціалізується акушерстві, гінекології, УЗД-діагностиці. Проводить кольпоскопію, лікування ерозії, дисплазії шийки матки радіохвильовим ножем, конізацію шийки матки радіохвильовим ножем, підбір і введення вагінального кільця, УЗД молочних залоз, УЗД органів малого таза, УЗД органів малого таза трансвагінально
  • Автор понад 20 наукових статей

Освіта

• Тернопільська державна медична академія ім. Горбачевського, лікувальна справа (2003)
  • Інтернатура за спеціальністю "акушерство та гінекологія" на базі перинатального центру Тернопільської міської клінічної лікарні №2 (2005)

Курси

• Цикл ТУ «Предракові та гіперпластичні процеси органів репродуктивної системи у жінок», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2008)
  • Онкогінекологія, Київська міська онкологічна лікарня (2008)
  • Цикл ТУ "Основи репродуктології", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2008)
  • Передатестаційний цикл за спеціальністю Акушерство та гінекологія / Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2009)
  • Науково-практична конференція «Сучасні аспекти фармакотерапії із застосуванням комплексних гомеопатичних та фітопрепаратів» (2010)
  • Науково-практична конференція «Медичне переривання вагітності в ранні терміни» (2010)
  • Тренінг зі зниження стигматизації людей, які живуть з ВІЛ та вразливих до ВІЛ, у медичних закладах (2011)
  • Цикл одноденний: «Сучасні аспекти фармакотерапії із застосуванням комплексних гомеопатичних та фітопрепаратів» (2012)
  • Науково-практична конференція «Комплексна медична допомога у випадках небажаної вагітності» (2013)
  • Науково-практична конференція «Імунотропна терапія в практиці лікаря гінеколога» (2013)
  • Науково-практична конференція «Репродуктивне здоров'я: актуальні питання» (2013)
  • Цикл ТУ «дегенеративні, демієлінізуючі та екстрапірамідні ураження нервової системи» (2013)
  • Цикл ТУ «Питання профілактичної перинатології та планування сім'ї» (2013)
  • Цикл ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології» (2014)
  • Цикл ТУ «ДРТ у лікуванні безпліддя» (2014)
  • Передатестаційний цикл за спеціальністю Акушерство та гінекологія. Національна медична академія післядипломної освіти (2015)
  • Цикл ТУ «Репродуктивна ендокринологія» (2017)
  • Цикл ТУ «Консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію із застосуванням експрес-тестів» (2017)
  • Передатестаційний цикл за спеціальністю Акушерство та гінекологія. Національна медична академія післядипломної освіти (2018)
  • Курс «Базові реанімаційні заходи» на базі МЦ Ісіди-IVF (2018)
  • Тренінг з «Навички недирективного консультування» (2019)
  • Тренінг з «Стресостійкість. Засоби самодопомоги» (2019)
  • Стажування з УЗД (2020)

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України
  • Член Української асоціації репродуктологів

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • Лікування ерозії, дисплазії шийки матки радіохвильовим ножем
  • Конізація шийки матки радіохвильовим ножем
  • Підбір та введення вагінального кільця
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально
  • Гістероскопія
  • Консультація гінеколога щодо спостереження вагітних
  • Консультація гінеколога-ендокринолога
  • Консультація мамолога

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Тетяна 09 Березень 2024
Лікар дуже уважно віднісся до мого питання, дуже довго вирішувала моє питання, із позитивним результатом.
Дарія 08 Лютий 2024
Уважний, кваліфікований лікар, приємне спілкування, провів огляд та діагностику, все зрозуміло пояснив, дякую.
Ольга 27 Грудень 2023
Лікар дуже сподобався
Альона 25 Грудень 2023
Мені лікар сподобався, буду звертатися ще
Яна 15 Вересень 2023
Хороший лікар - усе розказав, розписав, усе по справі. Залишилась задоволеною.