4.5
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Іващенко Олександр Леонідович на Doc.ua

Іващенко Олександр Леонідович

18 років досвіду
Дорослі
Олександр Леонідович виконує весь перелік послуг в стоматологічній хірургії. Займається видаленням зубів будь-якої складності, спеціалізується на пластиці щелепно-лицьового апарату
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Павлівській
ул. Павловская, 26/41на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Захистив дисертацію на звання кандидата медичних наук за темою «Патогенетичне обгрунтування лікування хворих на хронічні запальні захворювання слинних залоз» (2005)

Освіта

• Харьковский государственный медицинский университет, стоматологический факультет (2000)
  • Интернатура по специальности «Хирургическая стоматология» (2001)

Курси

• Науково-практична конференція з міжнародною участю «Злоякісні пухлини голови та шиї. Сучасні методи реабілітації», м. Чернівці (2012)
  • III з'їзд Української асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів, м. Київ (2013)
  • Участь в Першому Східно-Українському стоматологічному форумі, м. Донецьк (2013)
  • Курси стоматологічної імплантації, Запорізька медична академія післядипломної освіти та стоматологічний медичний центр «Дентал маестро» (2014)
  • Участь в VII Національному конгресі «Пластична хірургія. Естетична медицина i косметологія», м. Москва (2018)

Перевірені відгуки про лікаря

19 Відгуки
Дарья 04 Січень 2021
Не получила ответ на свой вопрос. И в принципе выбросила деньги просто на ветер. ничего мне доктор не объяснил и не помог.
Елена 15 Листопад 2020
Все объяснил, на все мои вопросы ответил доктор. Молодец!
Анастасия 20 Вересень 2020
Консультация длилась всего 9 минут, а заплатила за это огромную сумму. Мне посоветовал доктор не напрягать челюсть и все, этот вывод я могла сделать сама, больше для себя я ничего не услышала полезного за большие деньги. В дальнейшем больше не приду к этому специалисту
Анастасия 13 Липень 2020
Вежливый, с профессиональной точки зрения оценил что у меня.
Сергей 04 Січень 2020
Доктор ответил на все вопросы, если надо будет только к нему буду обращаться.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ