Лікар Уролог Гапєєв Олександр Іванович на Doc.ua

Відгуки про Гапєєв Олександр Іванович

Консультація від880 грн
Серед пріоритетних напрямків, в яких працює доктор - хронічні запальні захворювання органів сечовидільної ситеми, чоловічої статевої системи. Олександр Іванович лікує: безпліддя, еректильну дисфункцію, передчасну еякуляцію і т. д. Шляхом ургентних, планових оперативних втручань за допомогою традиційних методик, а також, використовуючи ендоскопічне обладнання. Лікар постійно бере участь в конференціях і симпозіумах для підвищення кваліфікації, досконало володіє сучасними консервативними і малоінвазивними хірургічними методиками лі
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 213 відгуків

Олег 25 Червень 2024
Лікар професійний, поставився з розумінням, спеціаліст хороший, людина на своєму місці, знає що говорить і що робить
КаринаХороший лыкар, нормально усе пояснив 17 Червень 2024
Хороший лікар, нормально все пояснив, візитом задоволена.
Богдан 21 Травень 2024
Все пройшло чудово, але був би радий більшій кількості теоретичної інформації щодо потенційних захворювань та як вони перебігають, як зрозуміти що щось не, так.
Олег 06 Травень 2024
Сподобалося як пройшов візит. Лікар чудовий фахівець.
Павло 06 Травень 2024
Валерій 26 Квітень 2024
Все було добре, прийом був якісний, лікар відповів на всі мої питання, візитом до лікаря задоволені
Олександр 25 Квітень 2024
Лікар на всі мої питання відповів, все пояснив, діагностика триває, мене все влаштовує, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Сергій 19 Квітень 2024
Ілля 22 Березень 2024
Можу поставти найвищу оцінку, задоволений прийомом, лікар має досвід та знання, все пояснив, надав рекомендації, дякую.
Артур 15 Березень 2024
Все було ок, задоволений, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right