Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бойко Юлія Миколаївна на Doc.ua

Бойко Юлія Миколаївна

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на гінекології та УЗД-діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кандидоз, дисплазія шийки матки, ерозія шийки матки та інші

Освіта

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (2009)
  • Українська медична стоматологічна академія, інтернатура по акушерству та гінекології (2012)

Курси

• Навчання за програмою «Комплексна медична допомога у випадках небажаної вагітності» (2013)
  • Курси ТУ «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології» на базі Полтавського перинатального центру (2013)
  • Курси за спеціалізацією «Ультразвукова діагностика» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2014 року)
  • Курси ПАЦ «Акушерство і гінекологія» (2015)
  • Курси ТУ «Сучасна діагностика (кольпоскопический скринінг), профілактика і лікування захворювань патології шийки матки» (2016)
  • Майстер-клас «Патологія шийки матки від діагностики і тактики ведення до контролю ефективності лікування» (2016)
  • Конференція «Вибрані питання ультразвукової діагностики в мамології та гінекології» (2016)
  • ТУ «Базові практичні навички лапароскопічної хірургії малого таза для гінекологів» (2016)
  • Науково-практичний форум «IFRM» (2016)
  • Міжнародна конференція «Synevo Day 10 років здоров'я в цифрах» (2017)
  • Науково-практичний семінар «Рак молочної залози: сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування» (2018)
  • Східноєвропейські зустрічі професіоналів «Ультразвук в акушерстві та гінекології» (2018)
  • Науково-практичний семінар «Сучасні підходи в онкогінекології: від діагностики до лікування» (2019)

Виконувані процедури

• Ведення вагітних
  • Консультаційний прийом з цитологічним скринінгом
  • Кольпоскопія
  • Фракційне лікувально-діагностичне вишкрібання цервікального каналу і порожнини матки
  • Лікування патології шийки матки (радіохвильовий метод, лазером), біопсія
  • Лабіопластика
  • УЗД органів малого тазу і скринінги вагітних

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Майя 18 Листопад 2022
Прийом сподобався, лікар дуже ввічливий, гарно все пояснює.
Катерина 03 Лютий 2022
Мені дуже сподобався лікар. Вона все доступно пояснила про мою проблему та призначила лікування. Я буду й надалі користуватися послугами центру та продовжувати лікування.
Надежда 09 Січень 2018
Очень приятная женщина.