New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Нейрохірург Чехунова  Дар’я  Анатоліївна на Doc.ua
4.0

Чехунова Дар’я Анатоліївна

Консультація від890 грн
Дар'я Анатоліївна Чехунова – нейрохірург клініки "Оксфорд Медікал" із 15-річним стажем. Вона здобула освіту в Київському медичному університеті та пройшла інтернатуру та ординатуру з нейрохірургії у Національному університеті охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика. Додаткове навчання у Німеччині та Великій Британії зміцнило її професійні навички. Дар'я спеціалізується на мікрохірургії головного та спинного мозку, ендоваскулярному лікуванні судинних уражень, а також операціях при хронічному болі у спині та грижах міжхребцевих дисків. Запишіться на прийом до лікаря, щоб отримати кваліфіковану допомогу.
4.0
Відгуків
Освіта
  • 2003-2009 рр. – Київський медичний університет.
  • 2009-2012 рр. – інтернатура за спеціальністю нейрохірургія у Національному університеті охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика.
  • 2012-2014 рр. – клінічна ординатура за спеціальністю нейрохірургія у Національному університеті охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика.
  • 2022-2023 рр. – стажування у Німеччині та Великій Британії.
Послуги

Консультування пацієнтів із захворюваннями головного мозку, спинного мозку та периферичної нервової системи.

Мікрохірургічне лікування:

– пухлин головного мозку та черепа всіх локалізацій;

– трійчастої, язикоглоткової невралгії, геміфаціального спазму;

- Аденоми гіпофіза;

– захворювань хребта та спинного мозку;

– хронічного болю в спині при міжхребцевих грижах, стенозах хребетно-спинномозкового каналу, спондилолістезі (зміщенні) хребців.

Ендоваскулярне лікування атеросклеротичних уражень судин головного мозку та шиї.

Ендоваскулярна асистенція при мікрохірургічному лікуванні пухлин головного мозку та черепа будь-якої локалізації.

Мікрохірургічне та ендоваскулярне лікування:

– артеріовенозні мальформації та соуст головного та спинного мозку;

- аневризм судин головного мозку з крововиливом та без.

Ендоваскулярне та мікрохірургічне лікування гострих ішемічних та геморагічних інсультів.

Хірургічне лікування:

- травм хребта та спинного мозку:

- пухлин хребта та спинного мозку;

-хронічного болю в спині, стенозів хребта та спондилолістезів;

Мікрохірургічне лікування грижі міжхребцевого диска