Лікар Ендокринолог Ткачова Тетяна  Олександрівна на Doc.ua

Ткачова Тетяна Олександрівна

Тетяна Олександрівна, лікар ендокринолог зі стажем роботи 21 рік, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних порушень, лікування та діагностиці цукрового діабету 1 та 2 типів з призначенням таблетованої та інсулінотерапії, гіперпролактинемії у жінок та чоловіків, гіперандрогенії. Тетяна Олександрівна проводить УЗД щитовидної залози, консультування щодо дієти, підбір дієтотерапії. Надає консультації ендокринолога під час вагітності та планування вагітності.

Освіта

• 2002 – закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • 2003 – інтернатура на базі Третьої клінічної лікарні м. Києва за спеціальністю «Терапія» (лікар – терапевт).
  • 2018 – отримала звання КМН з ендокринології
  • 2020 – отримала сертифікат (лікар – ультразвукової діагностики) на базі Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л.Шупика

Курси

• участь у офлайн і онлайн конференціях з ендокринології.

Виконувані процедури

• Консультація ендокринолога
  • УЗД щитоподібної залози
  • Консультування з приводу дієти
  • Встановлення причини зайвої ваги
  • Модифікація способу життя
  • Підбір дієтотерапії та медикаментозної терапії з використанням сучасних препаратів
  • Виявлення причин випадіння волосся, акне, надмірного росту волосся на тілі
  • Консультація ендокринолога під час вагітності та при плануванні вагітності

Лікування захворювань:

• Діагностика та лікування ендокринних порушень (гіпотиреоз, гіпертиреоз, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб)
  • Лікування та діагностика цукрового діабету 1 і 2 типів із призначенням таблетованої та інсулінотерапії
  • Гіперпролактинемія у жінок та чоловіків
  • Діагностика та лікування гіперандрогеній

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Вікторія 04 Травень 2024
Візит пройшов добре. Лікар мені сподобався.
Любов 06 Січень 2024
Візитом до лікаря залишилась задоволеною - вона була дуже уважною.
Світлана 02 Січень 2024
У лікаря була перший раз, лікар сподобалась, дуже уважна
Яна 04 Листопад 2023
Лікар сподобався