Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Хірург Кушнір  Олег  Васильович на Doc.ua

Кушнір Олег Васильович

Олег Васильович – лікар уролог, хірург, спеціаліст УЗД. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань у сфері урології та хірургії. Виконує ультразвукові дослідження. Приймає дорослих та дітей з 16 років. Проводить малі оперативні малоінвазивні втручання в урології та хірургії (цистоскопія, бужування уретри, обрізання крайньої плоті та ін.)

Освіта

• Буковинський державний медичний університет (2013)
  • Навчання на базі Буковинського державного медичного університету, спеціалізація «Хірургія» (2017)
  • Національна академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація «Урологія» (2017)
  • "Ендоскопічні методи лікування в урології", Національна академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2018)
  • «Актуальні питання сексології та андрології», Національна академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (2019)
  • «Трансуретральні ендоскопічні оперативні втручання при урологічній патології», Буковинський державний медичний університет (2020)
  • «Лапароскопічні та малоінвазивні методи лікування у хірургії та урології», навчально-науковий інститут післядипломної освіти ТДМУ ім. І Я. Горбачевського (2019)
  • Національна академія післядипломної освіти ім. Шупика, спеціалізація «Ультразвукова діагностика» (2020)

Участь в асоціаціях

Является членом Ассоциации урологов Украины, Европейской ассоциации урологов, ассоциации онкоурологов Украины. Посещает профильные конференции, конгрессы по урологии и хирургии

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування захворювань у сфері урологія та хірургії
  • Виконання ультразвукових досліджень
  • Ендоскопічні та лапароскопічні методи лікування
  • Мала оперативна малоінвазивна урологія та хірургія
  • Цистоскопія
  • Бужування уретри
  • Масаж простати
  • Інстиляція сечового міхура
  • Circumcision – обрізання крайньої плоті

Пріоритетні напрямки практичної діяльності:

• Мочекам'яна хвороба
  • Гіперплазія передміхурової залози
  • Інфекції, що віддаються статевим шляхом
  • Еректильна дисфункція
  • Гострі запальні захворювання нирок, сечового міхура, уретри
  • Захворювання чоловічих статевих органів (епідідиміт, орхіт, простатит, везикуліт)

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Вікторія 14 Квітень 2024
Лікар сподобався
Олександр 19 Березень 2024
Добре пройшла консультація.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Євген 27 Лютий 2024
Лікар високваліфікований та грамотний, мені допоміг, все добре, дякую.
Григорій 24 Лютий 2024
Дуже задоволений прийомом та роботою лікаря, буду звертатися, дякую.
Аліса 20 Лютий 2024
Добрий лікар, кваліфікований. Все чітко розказав, я почула все те, що мені потрібно було почути від цього лікаря.