Лікар Психотерапевт Моргун Марина Миколаївна на Doc.ua

Моргун Марина Миколаївна

Марина Миколаївна надає допомогу за таких станів, як: тривожні розлади, фобії, панічні розлади, генералізований тривожний розлад, депресивні стани, психосоматичні розлади, соматоформні розлади. Також у приватному кабінеті працюють з багатьма особистісними та поведінковими розладами.

Патент на винахід:

• «Спосіб оцінки функції слухової труби за наявності перфорації в барабанній перетинці після тимпаностомії»- (2016)

Освіта

• Полтавський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа» (2006)
  • Харківська академія післядипломної освіти, ПАТ. Здобули другу кваліфікаційну категорію (2012)
  • Аспірантура у НДІ ДП Інститут отоларингології ім. Проф. О.С. Коломійченка (2016)
  • Курси спеціалізації на базі КНМАПО ім.П.Л.Шупика (2017)
  • The Institute for Radical Forgiveness Therapy&Coaching Inc (2016)
  • Міжнародний інститут глибинної психології, спеціальність «Практична психологія», спеціалізація «Психоаналіз» (2019)

Курси

• Теоретичні основи Арт-терапії (2017)
  • Теоретико-практичний курс «Тест «Чорна лапка» як засіб медіації» (2018)
  • Національний університет охорони здоров'я ім. П.Л. Шупика, спеціалізація «Психіатрія» (2021)
  • Національний університет охорони здоров'я ім. П.Л. Шупика, спеціалізація «Психотерапія» (2021)
  • Consonance Therapy – метод роботи з травмою (2022)

Виконувані процедури

• Психотерапія при таких станах
    • тривожні розлади
    • фобії, панічні розлади, генералізований тривожний розлад
    • обсесивно-компульсивні розлади
    • депресивні стани
    • психосоматичні розлади
    • соматоформні розлади
  • Робота з особистісними та поведінковими розладами
    • Робота з травмою
    • Життя, як ходіння по колу
    • Неможливість знайти собі пару
    • Складність побудувати стабільні взаємини
    • Самобичування, почуття провини та сорому
    • Невпевненість в собі
    • Конфлікти у сім'ї

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Андрій 23 Січень 2024
Дуже  мені сподобався візит. Лікар вміє слухати, кваліфікований лікар. Знає свою справу. Досить комфортно і цікаво було спілкуватися з лікарем.
Сергій 08 Червень 2023