Лікар Психіатр, Психотерапевт Ткачук Валентина Анатоліївна на Doc.ua

Ткачук Валентина Анатоліївна

Валентина Анатоліївна займається діагностикою та терапією всього спектру психічних і психологічних розладів. Проводить психофармакотерапію депресії, тривожних розладів, психоемоційних розладів різного походження і т.д.

Освіта

• НМУ ім. О. О. Богомольця, «Лікувальна справа» (1998)
  • Кафедра психіатрії НМУ ім. О. О. Богомольця, інтернатура за фахом «Психіатрія» (1999)
  • ХМАПО, спеціалізація «Психотерапія» (2003)

Курси

• Навчання в Київському проєкті групового психоаналізу (2003)
  • Тематичне удосконалення (ТУ) «Гештальт-терапія та психоаналіз», ФПО Кримський держ. університет ім. С. І. Георгієвського (2000)
  • ТУ "Психотерапія і мед. психологія" — ХМАПО, кафедра психіатрії, психотерапії і мед. психології (2001)
  • Регулярні передатестаційні курси підвищення кваліфікації, кафедра психіатрії та мед. психології НМАПО ім. П.Л. Шупика
  • Участь в конференціях, науково-практичних семінарах, симпозіумах за темами психіатрії, психотерапії і суміжних спеціальностей

Участь в асоціаціях

• Член УСП (Українська спілка психотерапевтів)

Виконувані процедури

• Діагностика і диференціальна діагностика всього спектру психічних і психологічних розладів
  • Психофармакотерапія (при необхідності) психотичних, прикордонних і невротичних розладів (депресії, тривожні розлади (панічні атаки в т.ч.), психоемоційні розлади різного походження
  • Психологічне консультування, психодинамічна психотерапія: родичів психотичних пацієнтів, відносин в парі, відносин "батьки-підліток"; вікові психологічні кризи, питання ідентичності ( "хто я?")
  • Психофармакотерапія психічних розладів у людей похилого віку

Перевірені відгуки про лікаря

53 Відгуки
Світлана 01 Травень 2024
Любов 20 Березень 2024
Чудова консультація, зручний формат, все сподобалося.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Катерина 19 Березень 2024
Лікар досить професійний.
Георгій 11 Січень 2024
Начебто консультація пройшла добре, але наразі ще не знаю її результатів.
Анонімно 04 Січень 2024
Дуже важко оцінити роботу лікаря за такий короткий проміжок часу, але на деякі питання, які я задавав, лікар не знала відповіді, но в цілому консультація сподобалась