4.5
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Федорова Людмила Федорівна на Doc.ua

Відгуки про Федорова Людмила Федорівна

Лікар з досвітом роботи понад 20 років вивчає різні хвороби, які можуть впливати на функціонування та здоров'я органів черевної порожнини, проводить діагностику за допомогою різноманітних методів, включаючи ендоскопію, ультразвукове дослідження, аналізи та інші процедури. Гастроентеролог також розробляє індивідуальні плани лікування та рекомендації зі зміни стилю життя для пацієнтів з гастроентерологічними захворюваннями.
4.5

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Направлено до клініки
Катерина 30 Листопад 2023
Лікарка жахлива, не привіталася, розмовляє російською, не цікавилася моїм станом, я на милицях, прийшла з кашлем, а вона мені нав'язувала гомеопатію, і таких негативних моментів було безліч, це повний провал! Оцінка 0, якщо це можливо, чи найнижча!
Карина 16 Вересень 2023
Все було добре, лікар була дуже привітна, призначила лікування, лікування мені допомогло, лікар дуже сподобалась
Елизавета 15 Грудень 2022
Людмила 23 Лютий 2022
Александра 09 Лютий 2022
Павло 29 Січень 2022
Александр 03 Січень 2022
Всё прошло прекрасно, профессионально, врач была на высоте. На приёме мне было более чем комфортно, можно сказать, что Людмила Фёдоровна меня спасла. Я получил от визита даже больше чем ожидал, и при случае буду к ней и только к ней обращаться. Всем рекомендую.
Астра 17 Грудень 2021