Лікар Невролог Семенюк Володимир Григорович на Doc.ua

Семенюк Володимир Григорович

Лікар спеціалізується на терапії і неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: погіршення пам'яті, хвороба Альцгеймера, невропатія, посттравматичні наслідки

Освіта

• Київський медичний інститут, лікувальна справа (1977-1983)
  • Інтернатура з терапії (1983-1984)

Курси

• Науково-практична конференція з міжнародною участю «Когнітивні порушення та деменція при цереброваскулярних та нейродегенеративних порушеннях» (2018)
  • Всеукраїнська школа неврологів з міжнародною участю (2019)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Європейський досвід діагностики та лікування захворювань нервової системи» (2019)
  • Майстер–клас «Блокади при болях в спині» (2019)
  • Всеукраїнська школа неврологів з міжнародною участю. 5 майстер-класів (2019)
  • Захід з міжнародною участю «Когнітивні порушення та деменція при цереброваскулярних та нейродегенеративних порушеннях» (2019)
  • Захід з міжнародною участю ШКОЛА НЕВРОЛОГА «Інсульт. Хвороба Альцгеймера та інші дегенеративні деменції. Розсіяний склероз та його ускладнення. Черепно-мозкова травма\ускладнення\Радикуліт та радикулоішемія. Методики блокад при патології міжхребцевих дисків» (2019)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Когнітивні порушення та деменція при цереброваскулярних та нейродегенеративних захворюваннях» (2020)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Збір скарг та історії захворювання
  • Оцінка неврологічного статусу
  • Постановка попереднього діагнозу
  • Призначення додаткових методів дослідження
  • Призначення монолікування (фармакологічна допомога, ін’єкційна допомога (медикаментозні блокади), відновлювальна терапія, фізіотерапевтична терапія)

Перевірені відгуки про лікаря

29 Відгуки
Вадим 21 Квітень 2024
Консультація пройшла швидко, лікар усе добре пояснив, надав очікувану допомогу.
Тетяна 11 Квітень 2024
Лікар класний, все було супер, прийом сподобався, я задоволена
Наталія 11 Березень 2024
Можу оцінити на п'ять, лікар досвідчений, компетентний, все сподобалося.
Іван 24 Лютий 2024
Лікар гарний фахівець. Візитом залишився задоволений.
Катерина 15 Лютий 2024
Тільки гарні враження від прийому, володимир Григорович чудовий фахівець, все мені зрозуміло та доступно пояснив, дякую, я задоволена і рекомендую цього лікаря.