Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua

Тачко Олександр Вікторович

21рік досвіду
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
  • Отримав 2 кваліфікаційну категорію по організації охорони здоров'я, також 1 кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Урологія» (2008)
  • Отримав вищу кваліфікаційну категорію по урології (2013)
  • Отримав 1 кваліфікаційну категорію по організації охорони здоров'я (2013)
  • Отримав патент на винахід (2014)
  • Науковий ступінь - кандидат медичних наук (2016)

Освіта

• Луганський державний медичний університет, спеціальність - «Лікувальна справа», Луганськ (2001)
  • Сертифікат лікаря-спеціаліста після проходження інтернатури за спеціальністю «Урологія» (2003)
  • Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, спеціальність - «Правознавство», Луганськ (2005)
  • Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, кваліфікація фахівця з банківської справи, Луганськ (2008)

Курси

• Стажування в Головному управлінні охорони здоров'я ОДА на посадах головного спеціаліста по хірургії, головного спеціаліста-юрисконсульта, головного спеціаліста по централізованих поставках відділу фінансово-економічного забезпечення закладів охорони здоров'я
  • З метою вдосконалення своїх знань і умінь з 2004р по 2008р брав участь в роботі 4-х міжнародних конференцій
  • Щорічно підвищує професійний рівень
  • Спеціалізація по УЗД (2008)

Участь в асоціаціях

• Заміна уретрального катетера
  • Заміна епіцистостоми
  • Інстиляції сечового міхура
  • Вправлення парафімоза
  • Оперативне видалення новоутворень статевого члена
  • Оперативне лікування фімозу
  • Пластика короткої вуздечки статевого члена

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки