Лікар Вертебролог, Ортопед-травматолог Ткач Юрій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Ткач Юрій Миколайович

Консультація від830 грн
Лікар ортопед-травматолог і вертебролог приймає дорослих пацієнтів і дітей з 10-ти років. Займається лікуванням переломів кісток кінцівок, розривів зв'язок і сухожиль, запальних захворювань суглобів, виконує профілактику деформації хребта. У своїй практиці використовує плазмоліфтінг, мануальну терапію, постановку паравертебральних блокад і ін'єкцій
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Ірина 27 Січень 2024
Приємні враження, лікар, як професіонал, мене повністю влаштував. Лікар призначив лікування. Лікуюсь тільки другий день, але мені вже стало легше, на мою думку, лікар зробив правильні призначення, лікування допомагає
Валентина 15 Січень 2024
Буду рекомендувати цього лікаря своїм знайомим якщо у них виникне така проблема як у мене. Лікар дуже чуйний до пацієнта, мені він дуже сподобався як людина та як фахівець.
11 Листопад 2023
Добре пройшла консультація з лікарем. Всім залишився задоволений
Софія 03 Листопад 2023
Консультація пройшла чудово. Лікар професійний, уважний та людяний. Як не дивно це звучить, але, окрім того що ми розмовляли що до проблем, ми ще й весело провели час. Було максимально комфортно.
Нина 13 Липень 2023
Владислав 04 Травень 2023