4.3
Лікар Вертебролог, Ортопед-травматолог, Ортопед, Травматолог Ткач Юрій Миколайович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Ткач Юрій Миколайович

3 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар-травматолог, ортопед і вертебролог приймає дорослих пацієнтів і дітей з 10-ти років. Займається лікуванням переломів кісток кінцівок, розривів зв'язок і сухожиль, запальних захворювань суглобів, виконує профілактику деформації хребта. У своїй практиці використовує плазмоліфтінг, мануальну терапію, постановку паравертебральних блокад і ін'єкцій
Гармонія здоров'я на В. Чорновола
ул. В. Черновола, 12на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.3
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
12 Відгуки
Александра 27 Серпень 2020
Врач помог с первого дня стало легче.
Любовь 22 Червень 2020
Врач Ткач Юрий Николаевич очень понравился своим отношением к пациенту. У меня рука после травмы, хотела узнать про восстановление ее функций. Он сказал, что мне нужен уже реабилитолог, но все равно внимательно выслушал, дал много советов и ответил на все мои вопросы. При этом сказал, что оплачивать ничего не надо, а записаться на консультацию к реабилитологу. Такое сейчас редко встретишь, наоборот, назначат много всего, даже не нужного, лишь бы побольше денег содрать. Доктор замечательный, рекомендую.
Наталия 18 Травень 2020
Мене все влаштувало. Прекрасний лікар.
Вікторія 20 Лютий 2020
У доктора очень хорошее отношение к ребенку, во всем помог. Такого отношения доктора к нам у нас еще не было.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ