Лікар Невролог Макарова Олена Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Макарова Олена Володимирівна

Лікар займається лікуванням патології вестибулярного апарату, судинних захворювань головного і спинного мозку (в тому числі порушень мозкового кровообігу, енцефало- і мієлопатії різного генезу, остеохондрозу, радикулярних, больових синдромів, а також інших захворювань хребта. Має спеціалізацію по лікуванню нейро дегенеративних захворювань мозку, таких як хвороба Паркінсона. Успішно поєднує лікарську і наукову діяльність

Перевірені відгуки про лікаря 220 відгуків

Діана 26 Лютий 2024
Усе пройшло добре, я була задоволеною.
Ольга 21 Лютий 2024
Самые лучшие и самые хорошие впечатления о приеме, всем довольны, будем еще обращаться к доктору. С доктором поддерживаем связь и рады, что попали к такому специалисту
Євгеній 05 Лютий 2024
Все було чудово. Лікар найкращий з усіх неврологів у яких я був. Лікар розбирається в усьому, дала дуже ясну консультацію, тому задоволені роботою лікаря
Ніна 17 Січень 2024
Ця лікарка є фахівецем високого рангу, я вже декілька років є її пацієнткою і можу з упевненістю сказати, що людина на своєму місці, я дуже задоволена, дякую.
Роман 17 Січень 2024
Лікаря шукав, лікар найкращий невролог з тих що я знаю. Прийомом задоволені
Тетяна 17 Січень 2024
Звертаюся вже понад десять років до цього лікаря. Тому це мій лікар. Мені дуже подобається.
Валентина 22 Листопад 2023
Врач очень внимательная, разобралась в причине моей проблемы, назначила лечение, очень понравился врач
Марія 09 Жовтень 2023
Мені дуже сильно сподобалось, дуже класний лікар, вислухала і дала багато рекомендацій, приділила мені багато часу
Артем 04 Жовтень 2023
Доктор все доступно объяснила, мне было все понятно и подошла к моей проблеме с профессионализмом. Все устроило.
Даря 19 Вересень 2023
Мені все дуже сподобалось. Лікарка гарний фахівець. Буду звертатись ще при необхідності.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right