Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Михайлова Ганна Валеріївна на Doc.ua

Михайлова Ганна Валеріївна

Лікар другої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням запальних гінекологічних процесів і захворювань, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу, патологій шийки матки. Консультує з питань підбору оптимального методу контрацепції. Проводить УЗ-діагностику: молочних залоз, щитовидної залози, органів малого тазу, черевної порожнини та ін. органів. Регулярно відвідує наукові конференції в області гінекології та ультразвукової діагностики.
Відгук
Про лікаря
  • «Прогнозування репродуктивного здоров'я жінки - сьогодення та перспективи розвитку», Київ (2012)
  • «Сучасні шляхи поліпшення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні», Одеса (2012)
  • «Інтеграція світового досвіду в сфері репродуктивного здоров'я: роль психосоматичної медицини», Київ (2013)
  • «Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя», Київ (2015)
  • «Здоров'я матері, плоду та новонародженого в Україні» (2015)
  • Передатестаційний цикл з акушерства та гінекології, Запорізька медична академія післядипломної освіти (2015)
  • Клінічний цикл спеціалізації«Ультразвукова діагностика», Запорізька медична академія післядипломної освіти (2016)
  • «Сучасні технології інтенсивної терапії та виходжування новонароджених дітей» з практичним курсом серцево-легеневої реанімації, Херсон (2016)
  • «Сучасні підходи в акушерстві та гінекології та їх зв'язок між собою» (2017)
  • «Інновації в акушерстві, гінекології та неонатології», Пологовий будинок«Лелека», Київ (2018)

/r/n

• Молочних залоз
    • Щитоподібної залози
    • Органів черевної порожнини і заочеревинного простору
    • Органів малого таза
    • УЗД вагітних (до 13 тижнів)
Освіта
  • Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, специальность «Лечебное дело» (2007)
  • Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика, интернатура по специальности «Акушерство и гинекология» (2010)
Курси
  • «Здоров'я матері, плоду та новонародженого в Україні» (2015)
  • «Сучасні підходи в акушерстві та гінекології та їх зв'язок між собою» (2017)
Участь в асоціаціях
    • Молочних залоз
    • Щитоподібної залози
    • Органів черевної порожнини і заочеревинного простору
    • Органів малого таза
    • УЗД вагітних (до 13 тижнів)