Харків
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Костюк Ольга Василівна на Doc.ua

Відгуки про Костюк Ольга Василівна

Лікар займається лікуванням: запальних захворювань органів малого тазу та сечовидільної системи, захворювань, які передаються переважно статевим шляхом (ЗППП), кіст яєчників, лікуванням патологій шийки матки, порушень МЦ, безпліддя, підбором контрацепції, лікуванням нейроендокринних гінекологічних захворювань, клімактеричного синдрому, підбором МГТ, УЗД органів малого таза, діагностикою вагітності. Виконує кольпоскопію, конізацію шийки матки (радіохвильовий апарат з посиленою аргоноплазменною коагуляцією «Фотек»)

Перевірені відгуки про лікаря 138 відгуків

Марина 26 Квітень 2024
Можу виділити тільки найкращі характеристики цього лікаря. Уважна, професійна, кваліфікована добре знає свою справу. Візит мені дуже сподобався у цього лікаря.
Ольга 19 Квітень 2024
Ну по перше, мені сподобалось обслуговування, дуже кваліфікований спеціаліст, й взагалі розумничка! Рекомендую усім жінкам!
Ольга 13 Квітень 2024
Внимательная, всё хорошо рассказала, расписала, назначила лечение. Всё понравилось.
Світлана 01 Квітень 2024
Вікторія 01 Квітень 2024
Її професійність, її обстеження, все на вищому рівні.
Яна 30 Березень 2024
Задоволена лікарем та прийомом в цілому, дякую.
Тетяна 27 Березень 2024
Приємна атмосфера, лікар з досвідом, дуже задоволені лікарем
Світлана 26 Березень 2024
Огляд пройшов чудово. Лікар уважно все розпитав, надав хороші рекомендації. Відповів на усі запитання, призначив лікування. Загалом на візиті все було прекрасно.
Валерия 18 Березень 2024
Компетентный доктор, профессионал своего дела, очень хороший доктор. Я осталась довольна визитом к доктору
Анонім 15 Березень 2024
Прийомом та проведенням діагностики задоволена, все влаштувало, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Харків