Харків
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Костюк Ольга Василівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Лікар займається лікуванням: запальних захворювань органів малого тазу та сечовидільної системи, захворювань, які передаються переважно статевим шляхом (ЗППП), кіст яєчників, лікуванням патологій шийки матки, порушень МЦ, безпліддя, підбором контрацепції, лікуванням нейроендокринних гінекологічних захворювань, клімактеричного синдрому, підбором МГТ, УЗД органів малого таза, діагностикою вагітності. Виконує кольпоскопію, конізацію шийки матки (радіохвильовий апарат з посиленою аргоноплазменною коагуляцією «Фотек»)
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 149 відгуків

Софія 16 Липень 2024
Прием понравился, доктор очень приятная в общении, я довольна работой доктора
Валерія 10 Липень 2024
Лікар дуже мені сподобався, чудово пройшов візит
Наталія 04 Липень 2024
Все сподобалося, дуже приємний лікар, візитом до лікаря задоволена
Вікторія 25 Червень 2024
Все було добре, прийом сподобався, ніяких незручностей не було
Анастасія 24 Червень 2024
Наталія 22 Червень 2024
Сподобався підхід лікарки.
Лілія 22 Червень 2024
Всё что я хотела, сделали, сделала осмотр. Всё что ожидала, то и получила.
Ірина 14 Червень 2024
Ольга Василівна як фахівець дуже уважна та обережна. Мені дуже сподобалося що спочатку було виявлено всі наші скарги, вони були зафіксовані. Лікарка зрозумілою мовою пояснила чому так може бути, зробила всі обстеження які потрібно було, відповіла на всі запитання які цікавили та взяла потрібні аналізи. Дуже задоволена візитом.
Світлана 28 Травень 2024
Анастасия 11 Травень 2024
Меня все устроило, врач очень хороший, сразу все объяснил и рассказал, все быстро. Визитом к доктору осталась довольна
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Харків