Харків
Лікар Нарколог, Психіатр, Психотерапевт Страшок Олег Олександрович на Doc.ua

Страшок Олег Олександрович

Лікар спеціалізується в психології, психотерапії і наркології. Проводить діагностику, сеанси психотерапії, консультування в наркології, виведення з запою, кодування та ін. Авторству Олега Олександровича належать більше 20 статей в журналах, в тому числі іноземних, деклараційний патент України, методичні рекомендації МОЗ України, монографія «Синдром відміни алкоголю. Інтегровані підходи в купіруючій терапії »та ін.
  • Більше 20 публікацій в українських та міжнародних наукових виданнях, монографія присвячена проблемі лікування алкогольного абстинентного синдрому
  • Участь в телепрограмі «Пані удача»

Освіта

• Харківський національний медичний університет, лікар-психіатр (2011)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, лікар-нарколог (2011)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, лікар-психотерапевт (2017)

Курси

• Кожен рік курси технічного удосконалення на базі ХМАПО

Участь в асоціаціях

• Член Української ассоціації когнітивно-поведінкової терапії

Виконувані процедури

• Лікування алкогольної (консультування, детоксикація, протиалкогольне лікування, кодування, психотерапія), наркотичної, тютюнової залежності
  • Психотерапія з використанням технік когнітивно-поведінкової терапії при лікуванні неврозів: депресія, тривожні розлади (панічний розлад, соціальна фобія, генералізований тривожний розлад, розлад тривоги за здоров’я, ПТСР та ін.), обсессивно-компульсивний розлад

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Літвін Катерина Юріївна 05 Березень 2024
Дякую лікарю за професіоналізм та його працю! Задоволена нашою комунікацією та його підходом❤️
Олександр 20 Лютий 2024
Все добре пройшло. Візит нас повністю задовольнив.
Владислав 17 Лютий 2023
Юлия 17 Лютий 2023
Это самый лучший доктор, мне очень нравиться его подход и профессионализм. Рекомендую всем
Игорь 25 Листопад 2022

Всі лікарі Харків