Харків
Лікар Сімейний лікар Лобортас Оксана Михайлівна на Doc.ua

Лобортас Оксана Михайлівна

Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Спеціалізується на наданні допомоги, профілактиці та лікуванні більшості захворювань внутрішніх органів у дітей з 6 років, дорослого населення та людей похилого віку
  • Учасник конкурсу "Сімейний лікар року - 2019" за версією газети "Ваше здоров'я" і один з кращих сімейних лікарів України 2019 року
  • Член робочої групи МОЗ з розробки клінічних протоколів медичної допомоги з профілактики серцево-судинних захворювань, подагри
  • Є національним тренером по mhGap (програма ВООЗ з подолання прогалин психічного здоров'я), тренером Харківського регіону з ICPC2 (класифікація хвороб, яку використовують в своїй роботі лікарі первинної ланки) і позаштатним експертом НСЗУ (Національна служба здоров'я України)
  • Займається науковою та дослідницькою роботою на кафедрі загальної практики сімейної медицини ХМАПО
  • Одержувач гранту на навчання в рамках конференції «Лікар ПМД: Школа розвитку». Сертифікат виданий МОЗ України / Загальний з міжнародним банком проект «Покращення охорони здоров'я на службі у людини / Національна служба здоров'я України» від 9-10.04.2019 р., Київ
  • Діючий сертифікат GCP (Good clinical practice - "Належна клінічна практика" (ICH GSP E6 (R2). Законодавчі, нормативні вимоги і етичні аспекти проведення клінічних досліджень» №221 від 02.03.2019 р., Харків, виданий ДП «Державний експертний центр МОЗ України»/ Національний фармацевтичний університет - міжнародний стандарт етичних норм і наукових досліджень (2019)

Освіта

• 2022 - Магістр публічного управління та адміністрування (Український католицький університет, Львів Спеціалізація: Публічне управління у сфері охорони здоров'я).
  • 2021 - Лікар спеціаліст за спеціальністю Організація і управління охороною здоров'я (Харківська медична академія післядипломної освіти, Харків Спеціальність: організація і управління охороною здоров'я).
  • 2020 - Магістр педагогіки вищої школи (Українська інженерно-педагогічна академія, Харків Спеціальність: Педагогіка вищої школи).
  • 2011 - Клінічний ординатор за спеціальністю лікар загальної практики – сімейний лікар (Харківська медична академія післядипломної освіти, Харків Спеціальність: Лікар загальної практики   сімейний лікар Кваліфікація: Клінічний ординатор).
  • 2009 - Лікар спеціаліст за спеціальністю лікар загальної практики - сімейний лікар (Харківська медична академія післядипломної освіти, Харків Спеціальність: Лікар загальної практики   сімейний лікар Кваліфікація: Лікар загальної практики   сімейний лікар).
  • 2006 – Лікар (Харківський Державний медичний університет, Харків Спеціальність: Лікувальна справа Кваліфікація: Лікар).
  • 2000 - Медична сестра (Харківське медичне училище №1, Харків Спеціальність: Сестринська справа Кваліфікація: Медична сестра).

Курси

• 2022 – «Академія сімейного лікаря. Надання медичної та психологічної допомоги населенню районів, які постраждали від воєнних дій». Сертифікат 1043052100256-2022 від 17.04.2022 року.
  • 2022 - «Pro |Intensive: Хімічна безпека. Допомога при ураженні ФОС». Сертифікат 2022-1023-1005736-100153 від 17.04.2022 року.
  • 2022 - «Pro Family 2022» конференція для фахівців первинної ланки. Сертифікат 2022-1023-1007049-100207 від 10-11.09.2022 року.
  • 2021 – Доповідач у роботі Всеукраїнської науково- практичної конференції з сімейної медицини за темою «Від науки до практики» Сертифікат 4/5/1200 від 09-10 лютого 2021 року м. Дніпро.
  • 2021 – Доповідач у роботі конференції для сімейних лікарів «Pro Family 2021» Сертифікат 4130/21 від 12.09.2021 року.
  • 2021 – Регіонарна тренерка з біобезпеки. Тренінг «Біобезпека» Сертифікат 8 м. Київ. Тренінг тренерів ГО «Академія сімейної медицини» 23-29 жовтня 2021 року.
  • 2021 – Науково-практична конференція ННЦРМ НАМН України «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕДИЦИНИ». 17 листопада 2021 року.
  • 2020 - Онлайн-курс "Створення й фасилітація груп рівних для медичних фахівців" 16 червня - 17 липня 2020 року. Сертифікат No00009.
  • 2020 - Тренінг з розвитку практичних навичок для лікарів "Медичний супровід, маршрути пацієнтів за протоколом МОЗ "Гендерна дисфорія". Етика та деонтологія в роботі лікаря". Тренінг реалізований за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 08-10 листопада 2019 року м. Київ.
  • 2019 - Здобувачка гранту на навчання в рамках Осінньої школи з медичної освіти, 7-9 жовтня 2019 року в м. Чернівці.
  • 2019 - Тренінги Студії жіночого лідерства тривалістю 30 годин. Сертифікат: Центр гендерної культури/Прямуємо разом/Агенція змін Перспектива – від 23.06.2019 м. Харків.
  • 2019 - Здобувачка гранту на навчання в рамках конференції «Лікар ПМД: Школа розвитку». Сертифікат виданий Міністерство охорони здоров’я України/ Спільний із світовим банком проект МОЗ України Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей/Національна служба здоров’я України від 9- 10.04.2019 м. Київ.
  • 2019 - Сертифікат GCP (англ. Good Clinical Practice) – «Належна клінічна практика (ICH GCP E6 (R2). Законодавчі, нормативні вимоги й етичні аспекти проведення клінічних випробувань» No221 від 02.03.2019 м. Харків, виданий ДП «Державний експертний центр МОЗ України»/Національний фармацевтичний університет-міжнародний стандарт етичних норм і якості наукових досліджень.
  • Учасник конкурсу "Сімейний лікар року - 2019" за версією газети "Ваше здоров'я", увійшла в топ 10 кращих сімейних лікарів України 2019 року.
  • Є національною тренеркою з mhGap (програма ВООЗ з подолання прогалин психічного здоров'я), тренеркою Харківського регіону з ICPC-2 (класифікація хвороб, яку використовують в своїй роботі лікарі первинної ланки), регіональною тренеркою Академії сімейної медицини  і позаштатним експертом НСЗУ (Національна служба здоров'я України).

Участь в асоціаціях

• «Асоціація лікарів загальної практики - сімейної медицини України»
  • Член правління «Асоціація сімейних лікарів в Харківській області»
  • «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини»
  • «Академія сімейної медицини України»

Виконувані процедури

• Надання первинної медичної допомоги населенню різних вікових груп (дітям та дорослому населенню) відповідно до клінічних протоколів заснованих на принципах доказової медицини.
  • Огляд пацієнтів на амбулаторному прийомі та робота з пацієнтами на виїзді за місцем перебування,  проживання.
  • Детальний збір анамнезу захворювання, анамнезу життя та спадковості.
  • Оцінка факторів ризику виникнення захворювань.
  • Призначення та інтерпретація різноманітних методів обстеження та результатів аналізів для уточнення діагнозу.
  • Проведення отоскопії.
  • Проведення дерматоскопії.
  • Призначення лікування, відстеження ефективності, корекція лікування.
  • Надання невідкладної медичної допомоги.
  • Скерування на діагностику та консультації до вузьких спеціалістів, у разі необхідності.
  • Оформлення медичної документації.
  • Організація профілактики поширення інфекційних захворювань, включаючи протоколи COVID 19.
  • Організація, забезпечення, проведення вакцинації від COVID 19 та інших інфекційних захворювань згідно календаря щеплень України.

Всі лікарі Харків