Харків
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Силіна Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар є асистентом кафедри акушерства і гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - планування і супровід вагітності. Крім цього лікар займається діагностикою та лікуванням патології шийки матки, ендокринної гінекології, збереженням репродуктивного здоров'я жінки, підказує, як комфортніше пережити період менопаузи і період статевого дозрівання
Відгуки
Відео
Про лікаря

Наукова і діяльність

• Захистила кандидатську дисертацію на тему «Роль ендотеліальної дисфункції у розвитку прееклампсії у вагітних з артеріальною гіпертензією», отримала ступінь кандидата медичних наук.

Викладацька діяльність

• Асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології (лекції для лікарів, присвячені патології шийки матки, ендометріозу)
  • Старший науковий співробітник відділення медичних та психосоціальних проблем здоров'я сім'ї ДУ «ІПАГ НАМНУ» (вивчення формування репродуктивного здоров'я у дівчаток-підлітків, формування груп ризику по порушенню жіночого здоров'я, розробка методів профілактики порушень репродуктивного здоров'я)
Освіта
  • Запорожский государственный медицинский университет, специальность «Лечебное дело» (2003)
  • Интернатура и магистратура по специальности «Акушерство и гинекология» (2005)
  • Программа по обмену опытом, США (2006)
  • Аспирантура по акушерству и гинекологии (2008)
Курси
  • Курси «ВІЛ-інфекція і СНІД» (2003)
  • Курси «Діагностика та лікування злоякісних пухлин і передпухлинних захворювань жіночої статевої сфери з основами кольпоскопії» (2005)
  • Курси «Діагностика візуальних форм раку» (2009)
  • Курси «Актуальні питання ендокринної гінекології» (2010)
  • Cпеціалізація з ультразвукової діагностиці (2010)
  • Курси «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» (2011, 2014)
  • Курси «Основи гистероскопии і лапороскопії в акушерстві та гінекології» (2011)
  • Курси «Патологія шийки матки, кольпоскопія» (2012)
  • Курси «Актуальні питання передпухлинної патології шийки матки» (2013)
  • Спеціалізація з дитячої гінекології (2014)

Наукові конференції, з'їзди, семінари

• Міжнародний конгрес «Репродуктивна ендокринологія»
  • З`їзди акушерів-гінекологів
  • Багатоводдя
  • Передлежання плаценти
Послуги
  • Ведення вагітності
  • УЗД в акушерстві і гінекології
  • Гістероскопія
  • Діагностика і терапія патологій шийки матки
  • Ендокринна гінекологія
  • Збереження репродуктивного здоров'я жінки