Харків
Лікар Невролог Холодова Марина Володимирівна на Doc.ua
4.7

Холодова Марина Володимирівна

Лікар займається лікуванням порушень моторного та психомовного розвитку, тікозних розладів, епілепсій, мігрені, головного болю, судинної напруги, наслідків травматичних, судинних та інфекційних уражень центральної нервової системи, у тому числі перинатального походження
4.7
Відгуки
Освіта
  • Харківський медичний інститут, «Педіатрія» (1987)
  • Інтернатура по «Дитячі нервові хвороби» на базі 5 ДГБ (1988)
  • Казанський ДІДУЛ, клінічна ординатура з дитячої неврології (1993)
Курси
  • Атестація на першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча неврологія» в Республіканській атестаційній комісії Міністерства охорони здоров’я Республіки Татарстан (1995)
  • ХМАПО ПАЦ «Дитяча неврологія», атестація на вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча неврологія» при Департаменті охорони здоров’я Харківської ОДА (2000)
  • ХМАПО спеціалізація з «Психотерапія»з отриманням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Психотерапія» (2003)
  • ХМАПО ПАЦ «Дитяча неврологія», підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Дитяча неврологія» при Департаменті охорони здоров’я Харківської ОДА (2005)
  • ХМАПО стажування з психотерапії з підтвердженням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Психотерапія» (2008)
  • ХМАПО ПАЦ дитяча неврологія, підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Дитяча неврологія» при Департаменті охорони здоров’я Харківської ОДА (2010)
  • ХМАПО ПАЦ психотерапія, атестація на другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Психотерапія» при Департаменті охорони здоров’я Харківської ОДА (2013)
  • ХМАПО ПАЦ «Психотерапія», атестація на першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Психотерапія» при Департаменті охорони здоров’я Харківської ОДА (2014)
  • ХМАПО ПАЦ дитяча неврологія, підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Дитяча неврологія» при Департаменті охорони здоров’я Харківської ОДА (2015)
Послуги
  • Консультативний прийом