Харків
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Мангушева Вікторія  Юрійович на Doc.ua

Мангушева Вікторія Юрійович

• Є автором і співавтором понад 33 друкованих праць, 1 патенту України на корисну модель.
  • Постійний учасник міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій, співорганізатор Конференції молодих вчених - дерматовенерологів.
  • Очолює Раду молодих вчених ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» (2018)

Освіта

• Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа» (2008)
  • Навчалася в інтернатурі ХМАПО за фахом «Дерматовенерологія», після закінчення якої отримала сертифікат лікаря-дерматовенеролога (2008)
  • Навчалася на економічному факультеті ХНУ ім. В. Н. Каразіна та здобула кваліфікацію магістра з прикладної економіки (2008)

Курси

• На кафедрі дерматовенерології ХМАПО закінчила курси тематичного удосконалення "Косметологія", "Трихологія" (2010)
  • Навчалася в клінічній ординатурі при ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» (2015)
  • Навчалася в аспірантурі ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України». Захистила дисертаційну роботу на тему: «Патогенетичне значення порушень біоценозу шкіри і їх корекція у хворих на алергодерматози» (2018)

Участь в асоціаціях

• По теперішній час - член Української асоціації лікарів - дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК) (2008)

Перевірені відгуки про лікаря

38 Відгуки
Тетяна 18 Квітень 2024
Дуже сподобалася лікарка, досвідчена та компетентна, все мені пояснила, призначила повний курс лікування, після чого планую звернутися повторно до неї. Дякую!
Анонім 18 Квітень 2024
Все наче добре було на прийомі, лікарка все пояснила, але призначила велику кількість аналізів на колосальні суми та значний перелік препаратів, маю сумніви у їх тефективності.
Анастасія 02 Березень 2024
27 Лютий 2024
Лікар мені сподобався
Катерина 13 Лютий 2024
Візито задоволена. отримала консультацію, провели маніпуляції, все пройшло добре. Планую звертатися до клініки і надалі.

Всі лікарі Харків