Харків
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жданова Ельміра Вагіфівна на Doc.ua

Жданова Ельміра Вагіфівна

Ельміра Вагіфовна завідувачка відділення. Лікар має багаторічний успішний досвід ведення вагітних, консультація гінеколога - ендокринолога, консультації з виявлення та лікування безпліддя в сімейних парах.

Надає консультативну допомогу при гінекологічній патології з проведенням кольпоскопії, лікуванням в тому числі-лікування воском захворювань жіночих статевих органів.

/r/n

• консультативна допомога при патології;
  • гінекологічні патології з проведенням кольпоскопії, лікуванням, запальних захворювань жіночих статевих органів.

Освіта

12 Відгуки
Анна 19 Березень 2020
Екатерина 14 Березень 2020
Лариса 13 Грудень 2019
Меня все устроило. Сразу было видно, что разговаривала с профессионалом, хотя я и далека от медицины, но все равно это чувствовалось.
Валентина 21 Вересень 2019
Я, очень довольна! Мне понравилась культура общения доктора, и как специалистом, очень довольна. У доктора, я не первый рази и менять врача, не собираюсь!
Анжела 05 Вересень 2019

Всі лікарі Харків