Харків
Лікар Проктолог, Хірург Кутепова Катерина Володимирівна на Doc.ua

Кутепова Катерина Володимирівна

Катерина Володимирівна працює лікарем-проктологом більше 15 років і є кандидатом медичних наук. Вона є автором наукових робіт, має патент на винаходи. У 2016 році їй присвоєно вищу категорію за спеціальністю «Хірургія». Щорічно лікар бере участь у міжнародних курсах тематичного удосконалення

Курси

• «Алогерніопластика у хворих з післяопераційними вентральними грижами» (2006)
  • «Герніопластика в умовах інфікованих тканин» (2006)
  • «Особливості алогерніопластики в початково інфікованих тканинах» (2006)
  • «Особливості ведення хворих після алогерніопластики з приводу великих та гігантських вентральних гриж в первинно інфікованих тканинах» (2006)
  •  «Місцева профілактика гнійних ускладнень алогерніопластики в первинно інфікованих тканинах» (2006)
  • Учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фундаментальної науки-хірургії», Треті Скліфосовські читання (2007)
  • Науково-практична конференція «Актуальні питання абдомінальної хірургії» (2008)
  • III Всеросійський з’їзд колопроктологів (2011)
  • «Російська школа колоректальної хірургії» (2012)
  • «Лапароскопічна колоректальна хірургія» (2012)
  • «Лікування геморою методом трансанальної допплеровскою дезартерізація (HAL-RAR)» на базі Krankenhaus Göttlicher Heiland, Відень, Австрія
  • Присвоєна вища атестаційна категорія за фахом «Хірургія» (2016)

Виконувані процедури

Перевірені відгуки про лікаря

36 Відгуки
Марина 18 Квітень 2024
Катерина 16 Квітень 2024
Візит у цього лікаря дуже сподобався. Все було добре.
Катерина 30 Березень 2024
Лікарка дуже уважна, лояльна, компетентна, кваліфікована та толерантна, все пояснила, наочно показала, надала рекомендації та поради, я максимально задовлена прийомом.
Катерина 26 Березень 2024
Дуже хороший лікар, прийом сподобався
Ірина 23 Березень 2024
Сподобався візит. Все добре пройшло.

Всі лікарі Харків