Харків
Лікар Ендокринолог Денисенко Ірина Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Денисенко Ірина Олексіївна

Лікар другої категорії
Ірина Олексіївна лікує хвороби по ендокринологічному, терапевтичному профілю. Спеціалізується на виявленні порушень в роботі ендокринної системи, діагностує їх і призначає кваліфіковане лікування.

Перевірені відгуки про лікаря 265 відгуків

Ольга 10 Квітень 2024
Все було добре на цьому візиті. Візит пройшов на досить високому рівні по якості.
Христина 09 Квітень 2024
Сподобався лікар, видно що цей спеціаліст розуміється у своїй справі. Дуже все доступно пояснили, чітко усе розказали. Сподобався візит, дуже гарний лікар.
Оксана 08 Квітень 2024
Консультація пройшла добре, на мій погляд, лікарка була професійною. Залишилась всім задоволеною.
Андрій 04 Квітень 2024
Сподобався візит, спеціаліст теж дуже сподобався, і відношення і робота все було на найвищому рівні.
Віра 28 Березень 2024
Добре пройшов візит, лікар надзвичайно хороший, кваліфікований спеціаліст. Мені цей лікар дуже сподобався, я повністю усім задоволена. Прийду ще обов'язково до цього фахівця на візит.
Катерина 26 Березень 2024
Прийом був первинний, отримала дуже змісточну консультацію, початкові рекомендації, лікування триває, сподіваюся на гарний результат, дякую.
Любов 25 Березень 2024
Сподобався візит, лікар кваліфікований спеціаліст. Все добре пройшло.
Галина 20 Березень 2024
Прийом відбувся вчасно, все було добре, лікар сподобався
Вікторія 13 Березень 2024
Дуже хороший лікар, дуже ввічливий
Наталія 12 Березень 2024
Задоволена прийомом і проведеною УЗД діагностикою, все на належному рівні, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Харків