Харків
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Бихаленко Альона Георгіївна на Doc.ua

Бихаленко Альона Георгіївна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії,УЗД-спеціаліст. Проводить лікування патологій шийки матки, міом, ендометріозу, запальних патологій органів малого тазу та захворювань,що передаються статевим шляхом. Займається проблемами жіночого безпліддя,плануванням сім’ї та підготовкою до вагітності. Успішно коригує гормональні порушення, виконує кольпоскопію, видалення доброякісних новоутворень на апараті Сургітрон, а також самостійно проводить ультразвукову діагностику органів малого тазу, молочних залоз та щитоподібної залози.

Олена Георгіївна брала участь в роботі міжнародних симпозіумів та конференцій, що проводяться в Голландії, Франція, Бельгії, Великобританії та ін.

Досвід роботи:

• 1998-2000 рр. - лікар ЖК міського пологового будинку №2, м. Харків;
  • 2012 р. - нині лікар акушер-гінеколог МЦ «Лінія життя», м. Харків.

Освіта

• Тернопільський медичний інститут ім. Горбачевського (1994)
  • Інтернатура в ХМАПО (1997)

Курси

• Участь в конференції «Молочна залоза та Vulva: від профілактики до раку»
  • Участь в Міжнародному майстер-класі «Актуальні проблеми та контраверсійні питання менеджменту цервікальної патології»
  • Участь в інтернаціональному науковому та практичному семінарі «Women's reproductive heflth» (Туреччина)
  • Участь в Науковому саміті «Жіноче здоров'я» (Німеччина)
  • Участь в тренінгу «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки»
  • Участь в Науково-практичній коференції «метаболічний синдром»
  • Участь в конференціях «Hormonal correction, cancer risks and prevention» (Туреччина)
  • «Clinical protocols: implementation opportunities in Ukraine» (Туреччина)
  • «СПКЯ. Метаболічний синдром. Ожиріння »
  • «Жінка 21 століття: гормональний профіль щастя»
  • «Жінка 21 століття: про молочну залозу на чистоту»
  • Участь в семінарі «Професійний розвиток лікарів акушерів - гінекологів під час пандемії»
  • Участь в Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво лікування»
  • Участь в майстер-класах «Цервікальна патологія та неоплазія. Інфекції, які передаються статево шляхом»
  • «Гормони і здоров'я жінки»
  • «Менеджмент цервікальної патології. Кольпоскопія»
  • «Рак шийки матки в практиці акушера - гінеколога»

Участь в асоціаціях

• Член Всеукраїнської асоціації лікарів-гінекологів;
  • Член Української асоціації репродуктивної медицини.

Виконувані процедури

• консультативний прийом;
  • забір і інтерпретація аналізів;
  • кольпоскопія;
  • проведення лікування шийки матки радіохвильовим способом;
  • постановка і видалення ВМС
  • малі гінекологічні операції

Перевірені відгуки про лікаря

227 Відгуки
Надія 20 Квітень 2024
Прийом мені сподобався, все влаштувало. Гарний лікар
Олена 28 Лютий 2024
Все було на високому рівні, лікар доступно все пояснив, чітко розказав що робити далі. Мені дуже сподобалося на візиті. І сам лікар теж сподобався.
Анжела 31 Жовтень 2023
Дуже хороший лікар