Харків
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Психолог Архангелова Анастасія Олександрівна на Doc.ua
4.0

Архангелова Анастасія Олександрівна

Консультація від1500 грн
Анастасія Олександрівна – психолог, член Європейської Ліги Гіпнотерапевтів та Психологів. Понад 4 роки працює з дітьми, батьками та людьми, що зазнали травм, втрат, насильства або інших складних життєвих обставин. Робота Анастасії ґрунтується на діалозі та експериментуванні, де ми разом досліджуємо ваші емоції та вирішуємо внутрішні конфлікти. Я створюю безпечний простір для самопізнання та росту, допомагаючи активізувати ваші ресурси для змін. Лікар гарантує конфіденційність і підтримку.
4.0
Відгуків
Про лікаря

Анастасія Олександрівна, психолог, член Європейської Ліги Гіпнотерапевтів та Психологів.

Більше 4 років працюю з дітками та їх батьками.
Також працюю з людьми,які зазнали травм, втрати близьких, насильства, надзвичайних ситуацій та інших емоційно та фізично виснажливих подій.

Моя робота базується на діалозі та експериментуванні. Разом ми досліджуємо ваші переживання, вчимося виражати емоції та вирішувати внутрішні конфлікти. Я вірю в те, що ви самі володієте ресурсами для змін, і моя роль — допомогти вам ці ресурси активізувати.
У своїй практиці я прагну створити простір, де кожен може відчути себе почутим та зрозумілим. Моя мета — допомогти вам жити повноцінним та осмисленим життям, відкриваючи перед вами шлях до самопізнання та особистісного росту.
Гарантую вам безпечний простір  та конфіденційність.

Освіта
  • Харківський національний університет внутрішніх справ 2016
    Магістр з психології.
Курси
  • Провокаційна психотерапія;
  • використання малюнкового тесту Вартегга у діагностиці травми;
  • Робота з ПТСР. Інтегративний підхід;
  • Прихований біль. Про що мовчать підлітки під час війни;
  • Психічне здоров'я та психосоціальний добробут підлітків;
  • Основи когнітивно-поведінкової терапії;
  • Психологічна допомога за умов війни;
  • Практична психологія.
Участь в асоціаціях
  • Член Європейської ліги гіпнотерапевтів та психологів.
Послуги
  • Робота з травмою, горем, втратою в інтегративному підході;
  • Робота з тривожними розладами;
  • Робота з дитячими страхами та фобіями;
  • Психокорекційна робота з дітьми.

Всі лікарі Харків