Харків
Лікар Пластичний хірург Пасічник Олександр Васильович на Doc.ua

Відгуки про Пасічник Олександр Васильович

Консультація від 500 грн
Спеціаліст, який володіє новітніми техніками пластичної хірургії, допомагає гармонізувати риси обличчя і форми тіла відповідно до загальноприйнятих стандартів і побажань пацієнта, гарантує впевненість в собі і і психологічний комфорт на багато років. Професіоналізм, якість, безпека та індивідуальний підхід - ось ті основні принципи, які є запорукою успіху роботи лікаря.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Ірина 17 Травень 2024
Лікар дуже ввічливий, все мені розповів, відповів на запитання, я задоволена візитом.
Дельфуза 10 Листопад 2023
Визитом осталась довольна - врач ответил на мои вопросы, я получила всё, что хотела.
Кристина 11 Січень 2022
Очень приятный и внимательный доктор, все подробно объяснил и нарисовал. Мне очень понравился прием
Жанна 09 Грудень 2021
Наталья 14 Вересень 2021
Татьяна 09 Вересень 2021
Федор 22 Жовтень 2020
Юлия 11 Травень 2020
Доктор очень внимателен.
Иван 17 Грудень 2019
Отличный врач! Все подробно и доходчиво объяснил, рассказал про альтернативные способы лечения (не хирургические). Впечатление от визита, очень положительное!
Екатерина 11 Жовтень 2019
Доктор был очень внимательный и отнеся к моей проблеме очень ответственно. Объяснил очень доходчиво и сказал что возможно чего не возможно, он человек знающий который знает свою профессию.

Всі лікарі Харків