Івано-Франківськ
Лікар Венеролог, Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Сидорук Христина Володимирівна на Doc.ua

Сидорук Христина Володимирівна

Лікар другої категорії
Спеціаліст з лікування хвороб шкіри, волосся, захворювань, що передаються статевим шляхом. Володіє методами для омолодження шкіри (біоревіталізація, ботулотоксин, контурна пластика обличчя, губ)

Освіта

• Івано-Франківська державна медична академія (2008)
  • Інтернатура за спеціальністю «Дерматовенерологія» на базі Івано-Франківського Обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру (ОКДВД) (2010)

Курси

• Спеціалізація з дерматовенерології (2014)
  • Курс «Ін’єкційні методики anti- age терапії-редермалізації» (2012)
  • Курс «Прогресивні методики контурної пластики» (2012)
  • Курс «Ін’єкційна косметологія 4-го покоління» (2012)
  • Курс «Апаратна косметологія: пресотерапія, лімфодренаж, ультразвук, іонофорез тощо» (2012)
  • Курс «Іноваційні програми в естетичній медицині і професіональній косметології» (2013)
  • Навчальний семінар з ін’єкційних методик: мезотерапія обличчя, тіла і волосистої частини голови, біоревіталізація, контурна пластика, ботулотоксин (2014)
  • Курси підвищення кваліфікації з апаратної косметології (2015)
  • Теоретичний і практичний курс по програмі «Дисикційний кадавер курс по контурній пластиці», навчання по роботі з косметикою Dr. Kadir «Від простих до прогресивних методик контурної пластики» (2015)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Огляд
  • Призначення лікування
  • Апаратна косметологія

Перевірені відгуки про лікаря

183 Відгуки
Анастасія 17 Квітень 2024
Лікар дуже приємний, був уважний, привертає до себе, мені сподобався, лікаря рекомендую
Аліна 12 Квітень 2024
Прийом задовольнив мої очікування, лікарка уважно вислухала мої скарги, надала свої рекомендації, я задоволена.
Дарина 10 Квітень 2024
Приємна, досвідчена лікарка, я задоволена візитом, дякую.
Владислав 02 Квітень 2024
Все влаштувало на прийомі, дякую.
Софія 28 Лютий 2024
Лікар дійсно спеціаліст своєї справи, лікар дуже допомогла мені, це у мене другий візит до лікаря, результат дуже видно, все супер. Лікарю дуже вдячна! Дуже задоволена роботою лікаря