Івано-Франківськ
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Томашівський Дмитро Дмитрович на Doc.ua

Відгуки про Томашівський Дмитро Дмитрович

З 1999 року працює лікарем дерматологом-венерологом, тому може пропонувати своїм пацієнтам максимально швидке встановлення діагнозу та призначати відповідне лікування для швидкого одужання.

Перевірені відгуки про лікаря 161 відгук

Тарас 08 Лютий 2024
Хороший лікар, зауважень не було
Анонім 01 Лютий 2024
Все пройшло добре, отримав змістовну консультацію, дякую.
Андрій 25 Січень 2024
Все добре.Пройшло все на найвищому рівні.
Володимир 13 Січень 2024
Все було коротко  і ясно.
Христина 22 Грудень 2023
1)Дуже хороший спеціаліст, лікування допомогло; 2)Сам лікар - культурний та доброзичливий; 3)Приїхав з дому і провів прийом (я запізнилася). Дуже дякую Дмитру Дмитровичу, та всім раджу цього професіонала)))
Ірина 20 Грудень 2023
Все було добре, я задоволена. Нічого нового я для себе не дізналась, але вважаючи що у мене хронічне захворювання, то напевно нічого нового і не могла дізнатися, але лікар проконсультував, мені було дуже важливо почути думку саме цього лікаря. В загалом враження позитивне, все гарно і добре
Андрій 19 Грудень 2023
Віталій 16 Грудень 2023
Дуже хороший лікар, приємна консультація, усе сподобалось - має гарний підхід. Усе сподобалось.
Людмила 13 Грудень 2023
На питання, що цікавили, надав відповіді, призначив гарне лікування, усе відбулося як мало бути.
Ірина 12 Грудень 2023
Прийом сподобався, починаєм лікування. Перший лікар, який гарно  і детально все мені розказав що і як, дуже сподобався